Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyokhoz és nőkhöz szól a...

Lanyokhoz és nőkhöz szól a kérdés?

Figyelt kérdés

Mit éreztek mielőtt megjön a menzeszetek?

Milyen testi vagy érzelmi tünetitek vannak?


2019. márc. 20. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó :D Lányokhoz és nőkhöz szól a kérdés (Még jó, hogy nők egészsége kategória).

Na, dehogy a kérdésre is válaszoljak: Fejfájás (erős, émelyítő) Más tünetem nincs előtte, és alatta sem. Nem menstruálok (foggátlót szedek), megvonásos vérzésem van. A menstruáció viszont keményen megvisel(t), nem véletlenül szedem az antibébit.

2019. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam így mert lányok azok akik még nem asszonyok. Nők meg ugye felnőtt nők
2019. márc. 20. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Fejfájás, mellfájdalom, puffadás, állandó éhség, majd amikor megjön első nap enyhe görcsök és/vagy derékfájás, de van, hogy semmi, mikor hogy. Igazán rosszul a 12 év alatt úgy 5-6 alkalommal voltam, szóval szerencsére nem jellemző.

Lelkileg meg leginkább nagyon érzékeny vagyok, olyankor minden baj, és állandóan feszült vagyok.

Meg olyan "koszosnak" érzem magam amikor megvan, pedig ilyenkor naponta többször is megmosakodok.

2019. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy héttel előtte tiszta idegronccsá válok, annyira, hogy magamat nem bírom elviselni olyankor. Mint egy full elmebeteg úgy viselkedek, és nem tudom kontrollálni magam, hiába szeretném. Ezzel párhuzamosan zabálok mint egy disznó, öt ember adagját simán betolom egy ültő helyemben percek alatt. Egyszerűen nem tudok eleget enni, mindent meg kell ennem amit találok itthon, egymás után szépen sorban. Kb. 3-4 nappal előtte, elkezd rettenetesen fájni az alhasam, a fájdalom sugárzik át a derekamba is, hogy majd leszakad. A mellem szerencsére ritkán fáj, de van mikor a duplájára duzzad, ás ha bármi hozzáér ordítani tudnék a fájdalomtól. Olyankor melltartót sem tudok felvenni. Aztán mikor megjön görcsölök, de általában csak az első nap, és utána már minden jó. Mikor megjön megkönnyebbülök, és visszaváltozom. :D
2019. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos... Éhes vagyok. Főleg az édesség iránt erzek kimondhatatlanul erős vonzalmat olyankor. Emellett volt már az, hogy a melleim fájtak, vagy a petefészkemnél szurdogált. De általában csak simán az éhség van, ami úgy felvonja a figyelmem.
2019. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ingerlekenyebb, érzékenyebb vagyok, sokkal ehesebb. Elotte alhasi fájdalmaim vannak, es faj a mellem.
2019. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálam is hasonlók a tünetek, viszont az étvágyam nem szokott ennyire megnőni. És már legalább egy hete érzem az alhasbam a mensi szerű görcsöket de semmi. Az étvágyam pedig brutális. És folyton ideges vagyok. Nem akar még jönni a menzeszem és kicsit meg változott de legutóbb normál volt.
2019. márc. 20. 20:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Előtte 2-3 nappal tipikus idegbeteg hisztis pcsa leszek, igyekszem kontrollálni, de nem mindig megy. Gyorsan felidegesít akármi, amúgy meg érzékeny vagyok, sokszor az egész világ ellenem van:).

Mellérzékenység van mikor egyáltalán nincs, van mikor egy héttel előtte már nem lehet hozzáérni. Ha fáradt vagyok, a fejem is szokott fájni előtte. Nekem hőhullámaim is vannak, naptár se kell, azokból mindig tudom, hogy 2 nap múlva megjön. Ja, és természetesen ész nélkül tudnék zabálni ilyenkor.

Mivel amúgy meg szerencsére semmi bajom, mikor megvan (nem fáj, nem erős stb.), ennyi abszolút kibírható.

2019. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2-3 nappal előtte idegbajt kapok és párom szerintem legszívesebb kihajítana az ablakon (meg én is magamat).

Mielőtt megjön 1-2 órával elkezd fájni az alhasam, elég pontos jelzés szerencsére úgyhogy ritkán ér meglepetésként hogy hupsz, THE FLOODGATES HAVE OPENED

2019. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az előző héten ingerlékeny vagyok, a szokásosnál is elviselhetetlenebb kis pukkancs. A melleim néha érzékenyek, változó, hogy mennyire és mennyi ideig.
2019. márc. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!