Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta okozhat...

Fogamzásgátló tabletta okozhat állkapcson kipattogást, emésztőrendszeri fájdalmakat és sárgás székletet?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy kezdődtek ezek a tünetek, hogy elkezdtem szedni, ezért gondolom.


Régebben ugyanilyet szedtem, de akkor kifejezetten megszépült tőle a bőröm, és nem voltak fájdalmaim, kellemetlen tüneteim, a székletem színe sem módosult.


Majd készülök menni nőgyógyászhoz elmondani a tüneteimet, de addig is jó lenne hallani tapasztalatokat.


Ha nem ilyen, hanem más tüneteket okozott fogamzásgátló bárkinek, leírhatnátok azt is, köszönöm!



2019. febr. 2. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
epe májproblémát, és kipattogást okozhat. A sárga széklet is ezzel függhet össze. Fejfájást, hányingert, fogyást, vagy hízást is okozhat. Gyenge idegrendszerű egyéneken idegrendszeri problémákat.
2019. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hagyd abba de sürgősen.Nàlam depresszióhoz vezetett,àllandóan fàjt a fejem a hasam és hasmenésem is volt.

Előtte is ugyan azt a fajta fog.gàtlót szedtem akkor nem is volt gond,azonban mostmàr a testem nem bírta.

Éjszaka izzadtam,folyton felkeltem hajnalban àllandóan sírni akartam..

Abbahagytam és soha többet..tiszta pattanás vagyok én is az àllcsontomon.

Ha abbahagyod szedj vitaminokat! B komplex én a màjamra màriatövist szedek,mert az is kikészült.

2019. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!