Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Forduljak ismét orvoshoz?

Forduljak ismét orvoshoz?

Figyelt kérdés
Folyásom van/volt ezért elmentem nőgyógyászhoz aki megállapította, hogy ezt gyulladás okozza. Felírt gyógyszert (fluomizin) amit el is használtam, de úgy érzem a panaszom továbbra is fennáll. Gondolom azért mert a gyógyszer nem volt hatásos. Ebből adódóan felmerült bennem a kérdés, hogy lenne-e értelme vissza menni a dokihoz vagy inkább próbáljak meg valami természetes gyógymódot..? Személy szerint úgy vélem, ha az antibiotikum nem segített a problémámon egy gyógynövény biztosan nem fog, viszont azt sem szeretném, hogy 4-5 féle gyógyszert "kiprobaljanak" rajtam.
2019. márc. 27. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én visszamennék
2019. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Mielött az orvos felírta az antibiotikumot vett mintát és kitenyésztettete, hogy biztosan bakteriális betegség-e???


Mert ugye egy nönek szinte folyamaotsan van folyása, néhány idöben, pl peteérés elött sokkal intenzívebben is. Ès ez teljesen normális.

AMi nem normális, ha szaga lesz vagy erösen más színü mint szokott lenni és azért egy gyulladás, fájdalommal, húzodással is jár.

2019. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vett mintát.. Viszont nekem már legalabb 2 hónapja fennállt ez és nagyon kellemetlen szaga van meg szúrni szokott a méhem is általában szexuális együttlét után napokig, de nem folyamatosan csak néha viszont akkor le kell üljek annyira.
2019. márc. 27. 11:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg érdemes lenne vérvételre elmennem, hogy a vérképemből hátha látszik valami?
2019. márc. 27. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!