Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimarad 1-1 szívdobbanás,...

Kimarad 1-1 szívdobbanás, rendszeresen, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már régebben is volt ilyen, egy időre elmúlt, de az utóbbi időben szinte már hónapok óta folyamatosan érzem, hogy kimarad 1-1 szívdobbanás, utána dobban egy nagyot és ez elég kellemetlen, szinte a fejemben is érzem. Úgy tudnám leírni az érzést, hogy mintha a nagy dobbanásnál feltolulna a vér a fejembe, és ezt a nyakamnál az erekben érzem és kicsit olyan félelmetes érzés. Fura így leírva, de ilyen érdekes ez az egész. Az előbb számoltam, 59 volt a pulzusom, és míg számoltam, az 1 perc alatt, 6-szor maradt ki egy dobbanás.

Ez előfordul másnál is, vagy jobb lenne megnézetni orvossal?


2019. márc. 28. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nagy a képzeleterőd.
2019. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Extraszisztolének hívják, az egyik szívbillentyű nem zár rendesen, visszaáramlik egy kis vér, ezt pumpálja ki a nagy, 3. dobbanással. A billentyű zavara mitralis prolapszus. Szív ultrahangon tudják megnézni. Magnézium szedésével jelentősen enyhülnek a tünetek. Nekem 16 éves korom óta van, több mint 20 éve. A doki szerint ettől még élhetek 100 évig, csak kellemetlen.
2019. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!