Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális kopaszodàs nőknél....

Hormonális kopaszodàs nőknél. Van rà még esély, hogy visszanőjön a hajam? Teljesen el vagyok keseredve, hogy 27 évesen lehet, hogy parókàm lesz.

Figyelt kérdés

Minden létező vizsgàlatot elvégezték nàlam. Az egész akkor kezdődött, 6-7 éve, amikor abbahagytam a fog.gàtlót, azt azért kellett szednem, mert csak attól múltak el a nagy és gyulladt hormonális pattanàsaim. Amikor abbahagytam elkezdett hullani a hajam azóta folyamatosan ritkul. Minden létező hormonvizsgàlatot elvégezték nàlam.Akkoriban a tesztoszteronom kicsit több volt, ami szintén felelős lehet a ffi típusú kopaszodàsért.Pajzsmirigyem nincsen sajnos teljesen rendben, hashimotot àllapított meg az egyik orvos, de a tsh még hat.értéken belül van, ezért nem kell szednem gyógyszert. De minden màs pajzsmirigy hormont is néztek nàlam, még azok is hat.értéken belül vannak. Végső elkeseredésében kb olyan 2.és fél éve újra kezdtem a fog.gàtlót, a hullàs akkor mérséklődött is valamit, de a hajam akkor sem kezdett el dúsulni..:( Majd később àt kellett térnen egy gyengébb fog.gàtlóra, mert sokat fàjt a làbam a Cypromixtől és vísszeresedett is. Most Dianellét szedek, először nem volt tőle semmi vàltozàs úgymond, de mostanra a zsíros korpa zsírosodàs màr elviselhetetlenné vàlt, lassan 2 napot sem bír ki a hajam... Minden létező löttyöt, vitamint kibróbàltam màr,szelént szedek a pajzsmirigyemre, a tesztoszteronom màr évek óta nem magas, egyszerűen nem értem, mi lehet a baj...

Lelkileg teljesen tönkretesz màr lassan ez a dolog,úgy érzem, hogy 27 évesen búcsit mondhatok a nőiességemnek...;( Nem tudom, mihez kezdjek.

Azt elfelejtettem írni, hogy terheléses vizsgálaton is voltam az évek alatt, többször is, de nincsen IR -em.

Előre is köszönöm, ha valaki segít!


2019. márc. 28. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Pajzsmirigy slim-ben nincs jód, rá van írva a dobozára. Nézd meg a többi összetevőt, és ha szerinted rendben van, akkor ajánlom, mert nekem megszüntette a hajhullásomat. (igaz, hogy nem fogytam a segítségével semmit.)
2019. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a vàlaszokat, bocsi, hogy csak most írok, valamiért nem làttam, hogy érkeztek újabbak. Hú, akkor elgondolkodom az Alpicorton, köszi, remélem, nem lesznek tőle pattijaim, mert olvastam, hogy volt akinél okozott. A legfrissebb tsh-m 3,077 hàt nem a legjobb...Igazad van, mostmàr beszélek az orvosommal, hogy mi a véleménye a Hashimotóról.... Muszàj valamit csinàlnom, meg el akarok menni magàn laborba pajzsmirigy hormonokat nézetni, mert tegnap este megint kibuktam, hogy elölről màr belàtni, kezd olyan ritkàs lenni a hajam...:(
2019. ápr. 11. 20:52
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem a pajzsmirigy slimet is! :)
2019. ápr. 11. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!