Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél eve küzdök bakteriális...

Másfél eve küzdök bakteriális fertőzéssel és huvelygyulladassal, mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Ket orvosnál is voltam azóta, rengeteg kupot, gyógyszert szedtem mar es egyáltalán nem múlt el semmitől. Szerintetek miert nem múlik? Mit kene meg tennem?
2019. márc. 31. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

"Nem hiszem hogy vele lenne a probléma, tobb mint egy évig gumival vedekeztunk es ugyanugy nem multak a panaszaim."

Az ilyen jellegű fertőzések nem csak közösülés útján, hanem orálisan is terjednek, illetve akár közös mosdó, közös törölköző használattal. Tehát én a partnereddel gondolnám, hogy gond van. Valószínűleg korábban átadtad neki a fertőzést valamilyen úton, neki tünetei nincsenek, ez gyakori férfiaknál, viszont folyamatosan visszafertőz téged. Pláne, ha most is jelen van tabletta mellett ez a dolog, akkor nagyobb valószínűséggel, hisz nem használtok óvszert.

2019. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ami meg lehet fontos lehet hogy egy évig kellett szednem acnera egy nagyon erős gyógyszert, A vitamin készítményt aminek a mellékhatásai közt a bakteriális fertőzés is fel volt tüntetve.
2019. márc. 31. 18:05
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

És amióta azt nem szeded, azóta nincs is ilyen problémád?

Illetve a tenyésztéses vizsgálat annak idején baktériumot mutatott ki?

2019. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

#1: Ne haragudj, de hogy lehet valakire olyat írni, hogy a "kanod"? Egy nőnek partnere/ barátja/párja/férje van. De ha esetleg szexpartnere, rá sem mondunk ilyet.Normális hangnemben is lehet kérdezni ha érdekel valami!

Bocsánat kérdező az offért, de iszonyú irritáló màr ez a sok bunkó ember.

2019. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Amióta nem szedem azt a gyógyszert teljesen rendbe jött az arcom, de azota se mult a fertőzés.

Igen bakteriális fertőzést mutatott ki, E coli es enterococcus facalis.

2019. márc. 31. 18:12
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem tenyésztgetni kell a hüvelyváladékot, hanem megnézni mikroszkóppal. Sokkal többet ér, mint a tenyésztgetés.

Menj el olyan helyre, ahol ezt megteszik. Nálunk pl. a bőr- és nemibeteg gondozóban azonnal megfestik és megnézik a kenetet, látják, hogy pontosan mi van benne.

2019. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
én is küzdök vele egy pár hónapja, vmi ami segített?
2019. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!