Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ègő érzés, fájdalom majd...

Ègő érzés, fájdalom majd később viszketés szex után mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kb két hete voltam orvosnál és teljesen egészséges voltam.

Múlt héten párommal elég sokat szexeltunk, többet mint általában így úgy gondoltam azért fajt utána mert esetleg sok volt egyszerre. Egyszer bennem ment el, utána másnap égő fájdalom jelentkezett a hüvelynél, kicsit meg is volt duzzadva és viszketett. Elmúlt, másnap ismét lefekudtunk és utána levő nap ismét jelentkezett ez a fájdalom.


Mi okozhatja? Olvastam hogy van ondóallergia, de annak lehetnek ezek a tünetei?


Csak jövő hétre kaptam időpontot orvoshoz addig csináljátok valamit amitől jobb lesz?

Olvastam hogy valakinek az orvosa Bepanthent javasolt hasonló tünetekre, használhat az valamit?


Köszönöm



2019. ápr. 1. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Első blikkre vagy gomba, vagy valami allergia.

Mindenképp hanyagolnám a szexet az orvosig, illetve megpróbálhatsz valami vény nélküli gombaölőt.

2019. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyi, hogy a sok szex kicsit kidörzsölt, és most a hüvelyfalad regenerálja önmagát. Ez járhat némi gyulladással, duzzanattal, némi hámlással, sejtcserélődéssel.

Bepanthent semmiképp ne kenj oda, akkor már inkább vegyél egy doboz Lactofeel hüvelygélt, az segíti a regenerálódást. Vény nélkül kapható. Éjszakára kell benyomni a kis tubusok tartalmát.

2019. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg minél nedvesebben hogy jobban csússzon, kevesebb súrlódással, illetve síkosító, ha az nincs, babaolaj. De csak miután elmúlt a jelenlegi
2019. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!