Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bőrszárazság odalent? Volt...

Bőrszárazság odalent? Volt már ilyesmi valakinek?

Figyelt kérdés

Két hete voltam nőgyógyászati vizsgálaton, akkor még semmi gond nem volt, azóta csak óvszert használva szexeltem a barátommal, orál nem volt.

Vasárnap vettem észre, hogy ki van száradva a bőr a nagyajkamnál, ami önmagában nem fáj, de lett egy kicsi seb legfelül a nagyajak és a kisajak találkozásánál (kidörzsölődhetett), arra Bepanthent keztdem el kenni gyógyszerész javaslatára.

Mit tudok tenni a kiszáradás ellen?


2019. ápr. 3. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Gomba?
2019. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem viszket, nincs szaga. A hüvelyemben nincs semmi panaszom
2019. ápr. 3. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A talpad?
2019. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a betet allandoan kidorzsoli.orvos javaslatara cikatridina kenoccsel kenem.nagyon jo cucc.

elso korben Nalam a huvelyszarazsagot mondta az orvosom mint okot.3 eve spiralom van,azota kezdodtek ezek a gondjaim a betettel,plusz allando viszketos gondjaim is voltak.

cikatridina kupot hasznalok ra.

eloszor egy 10 napos kura,aztan 1-2 hetente 1 kup,ahogy erzed,hogy szukseges.

decemberben kezdtem hasznalni,azota se viszketes,se dorzsoles.

2019. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!