Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van ilyen folyasom?...

Miert van ilyen folyasom? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval par honappal ezelott kezdodott az egesz.Eloszor azt hittem hogy felfazasom van de nem mult el.Minden honapban van ilyen folyasom amikor hirtelen igy “kilovel” nem tudom mashogy irni:D tehat van amikor felallok es hirtelen olyan erzesem van mintha bepisiltem volna de kozben meg csak egy nagy adak feheres atlatszo folyas lesz a bugyimba.Ez mitol lehet? Azt kezdtem eszre venni hogy csak a menzesz elott ilyen par hettel.17/l
2019. ápr. 4. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Fehérfolyás
2019. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menszesz elott ez természetes.
2019. ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, van akinek bővebb folyása van.Nekem is peteérés körül elég sok van, olyankor mindenképp kell tisztasági, mert különben nem komfortos, utálom a nedves bugyit. Teljesen egészséges vagyok. Amíg nem viszket, darabos, stb.addig nincs gond.
2019. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
17 évesen nem hallottál a peteérésről? Először tájékozódj a saját testedről... Gondolom a szexről bezzeg hallottál.
2019. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyankor van peteérésed.
2019. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!