Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász mégis mit néz/viz...

A nőgyógyász mégis mit néz/vizsgál meg kívül?

Figyelt kérdés

Itt olvastam több válaszban is, hogy a vizsgálat úgy zajlik, hogy felfekszel, széthúzza kézzel, megnézi kívül, majd belső vizsgálat, belül széthúzza eszközzel.


De mi a fene nézegetni való van kívül, ha az ember panasz nélkül megy az éves általános ellenőrzésre?


Ha mondjuk fertőzés, vagy sérülés vagy bármi, ami érinti a külső területeket, azt megértem, jogos.

De egy egészséges puncin mégis mi nézni és fogdosnivaló van kívül (tehát csikló, ajkak)?


2019. ápr. 4. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy doki p*cs volt veled és mindenkire ráhúzod ezt. Akkor járj pszichológushoz. És jesszus, nem is voltál még nődokinál? Akkor meg honnan veszed hogy percekig tapogassa a csiklód?
2019. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Istenem mit picsogsz itt, nem voltál még sose, de tudod hogy percekig tapogatja. Hát elmondanám hogy nem tapogatja percekig. Inkább ne is menj sehova ilyen felfogással.
2019. ápr. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Pont azt nézi, hogy egészséges-e...


Ennyi erővel a háziorvos minek mér vérnyomást?

Az üzemorvos minek olvastatja el a kis betűket a falon?

....


Ez a vizsgálat lényege...

2019. ápr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Soha az életembe egyszer se tapogatta meg kivulrol az orvosom pedig sokszor voltam mar nogyogyasznal.
2019. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy molesztáltak és amiatt vagy ilyen érzékeny erre, de ne te tudd már jobban, hogy mi a munkája. Nem gyönyörködni fog benne megnyugodhatsz.
2019. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, és kommentálni se fogja. Mit kéne mondania, hogy képzeled te ezt el?
2019. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha sose voltál még, mégis honna szeded, hogy percekig nézegeti?

Nézegeti a fenét. Vet rá egy pillantást max, aztán beteszi a kacsát. Nem fogja külön fogdosni a kisajkakat meg nézegetni a csiklód...

2019. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Te sürgősen menj pszichiáterhez, mert nem csak a molesztálás miatt vannak a fejedben gondok.
2019. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!