Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami kilóg a vaginámból, mi...

Valami kilóg a vaginámból, mi lehet az?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szűz. Úgy egy hete vettem észre, hogy valami kilóg a puncimból. Először azt hittem, talán a kisajkak, mert tudom, hogy az gyakori, de nem 2 részből áll és kicsit hátrébbról is lóg ki. Igazából olyan mint egy nyelvecske, egy darabban van és kb 3 cm-re lóg ki. Nem érzek semmilyen fájdalmat, és mikor van rajtam alsónemű nem érzek semmit, csak akkor kellemetlen, ha meztelen vagyok és járkálok mert hozzá dörzsölődik a combomhoz. Egyáltalán mi lehet az ami kilóg? Lehet, hogy mégis a kisajak? De ha terpesztek vagy leguggolok nem nyílik szét, ha értitek mire gondolok hanem továbbra is egy darabban lóg ki.

2019. ápr. 5. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az a szűzhártyád egy darabja?

(értem, hogy szűz vagy, de esetleg nem mostanában kezdtél el tampont használni, ujjaztál, stb., bármi amitől szakadhatott)?

2019. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik sem, tampont sosem használtam, és sosem ujjaztam meg magam.
2019. ápr. 5. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy kisajak is lehet, van, hogy csak az egyik oldalon lóg ki.
2019. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de teljesen középen van és kicsit a vége hegyes.
2019. ápr. 5. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát látatlanban nehéz erre mit mondani (nehogy küldj képet bárkinek is), esetleg figyeld, és ha zavaró, akkor nézesd meg dokinál.
2019. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt így tényleg nem lehet tudni.
2019. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet hogy hülyén fog hangzani, de csak azért kérdezem, mert szűz vagy még, és nem biztos hogy olyan jól ismered a tested: biztos, hogy a vaginádból lóg ki, és nem a végbélnyílásodból? Pl. aranyér.
2019. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan, bár nem 3 cm, és nem is igazán lóg ki, csak van ott valami. Tizenévesen vettem észre én is, és el is mentem vele nőgyógyászhoz. Azt mondta, hogy anatómiailag olyan, a szűzhártya sem tűnik el teljesen, ami nem feltétlenül csak aktustól sérülhet, vagy szakadhat.

Nézesd meg azért, hogy megnyugodj, bár szerintem neked is az ott csak olyan és kész.

2019. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!