Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is van ilyen nő ismerős...

Nektek is van ilyen nő ismerősötök?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, mindent át beszélünk, ma éppen arra panaszkodtam, hogy a férjem mennyi wc papírt használ...

Majd közölte, hogy ő náluk nem fogy annyi ugyanis ő csak nagy wczés esetén használ papírt.

Tehát pisilés után nem használ semmit!!!!

Ez normális másnak is van ilyen ismerőse??

Egyébként a durva, hogy egyébként egy tök igényes (nem 55kg smink műszempilla stílusra gondolok...)

Igényes visszafogott nő... tiszta, rendezett.

Engem speciel nagyon meglepett...

Hosszútávon milyen következményei lehetnek?


2019. ápr. 7. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem nincsen 😱🙈🙄 egészségére annak aki kinyalja
2019. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát elég undi. De eü baja nem lesz tőle.
2019. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell keserítsek sok embert, de a megfigyeléseim alapján nagyon sokan csináljak ugyan ezt, mit sem törődve a higiéniával.

Osztálytársaim / barátnőim akik ráadásul nem is a magukra nem figyelo öregek napi szinten többször csináljak ezt.

16/l

2019. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam meg ilyennel, nekem ez egy alap dolog lenne. Elegge igénytelen lehet ez a lany.
2019. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos magára értette és nem az urára? :D Mert a férfiak java tényleg csak székelés után használ papírt.


Ismerek olyan nőket akik otthon egyáltalán nem használnak papírt. Mosakodnak wc-zés után. Esetleg nem ebbe a csoportba tartozik ő is?

2019. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!