Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális vaginózis vagy...

Bakteriális vaginózis vagy hüvelygomba? Nem akarnak segíteni. Help!

Figyelt kérdés

Elkaptam valami fertőzés ott lent és eléggé kellemetlen.

Tünetek:víz szerű szürkés folyás és fura szag

Elmondtam nagymamámnak (ő nevel mert anyum lelépett apum meg nagyon ritkán jön haza és vele nem szívesen beszélek ilyenekről)

És megkértem, hogy vegyen erre tesztet hogy biztos legyek benne hogy mi ez. És elkezdte, hogy ő biztosan nem fog ilyenekre pénzt költeni meg, hogy ez drága és, hogy oldjam meg ahogy akarom de ő aztán nem segít. És hogy gyógyszert sem fog venni. :(

Na most tök egyedül maradtam és pénzem sincs, hogy elmenjek és vegyek gyógyszert. Ha lenne pénzem már egyből mentem volna és vettem volna de így....

Most mi a fenét csináljak???

Apámnak ha elmondanám egyből elkezdené, hogy biztosan összefeküdtem valakivel. (ami nem igaz szűz vagyok) Hiába magyaráznám neki, hogy ez nem szexuális úton terjedő dolog.

Valaki légyszíves segítsen mert nagyon kellemetlen nekem :(

Orvoshoz nem akarok ezzel fordulni mert sokra nem mennék vele.


2019. ápr. 7. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szürkés és bűzös folyás bakteriális fertőzésre utal, de tényleg jobb lenne, ha elmennél vele dokihoz. A Betadine kúp és kenőcs segített.
2019. ápr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy orvoshoz kell menni! Hívd fel a területileg illetékes nőgyógyászatot és kérj időpontot. Ha gyógyszert írnak fel, akkor vagy avasd be apukádat az igazságba, vagy kérj másra pénzt és költsd a gyógyszerre.
2019. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tesztre kell elszórni a pénzed (semmi gond vele, de ha nincs miből megvenni, akkor tényleg felesleges). Pont hogy orvoshoz kell vele menni, az ellátás ingyenes. Fog valamit írni rá, esetleg kérheted is, hogy olcsóbb gyógyszert írjon, ha nem vagy nagyon szégyellős. Aztán a receptet hátha kiváltja, de ha nem, akkor valakitől muszáj leszel pénzt kérni, valaki csak van, aki tud segíteni.

Mást tényleg nem lehet tanácsolni, akármilyen szr helyzet is ez,csak hogy menj vele dokihoz.

2019. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bakteriális fertőzés.

Mindenképp menj el nogyogyaszhoz, es amikor meglesz a lelet akkor mutasd meg apukadnak vagy nagymamadnak arra ugyis ra lesz írva mi a pontos bajod es az is hogy Szűz vagy.

Nagyon sajnalom hogy ennyire nem akarnak segiteni neked a rokonaid!

2019. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy teszt 2-3 ezer forint én is hülyeségnek tartom.


Nőgyógyász ingyen megvizsgál, vesz mintát és ír fel vényköteles gyógyszert ami kb 600ft ellenben a szintén 2-3 ezres vénynélküliekkel.

2019. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!