Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál és a leletes papíromra a Papanicolau dg. -hez egy nagy N betűt írt?

Úgy tudtam, hogy oda számokat írnak (P1-5), neten is utána néztem, sehol sincs, hogy az N ott helyes lenne, vagy ha igen, akkor mit jelent. Volt valamivel már hasonló?

Keress kérdéseket hasonló témákban: nőgyógyász, orvos

ápr. 11. 19:03  Privát üzenet  

A válasz
N – A tájéki (regionális) nyirokcsomók érintettsége

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 11. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És az jó vagy nem?

# 2/2Időpont ápr. 12. 05:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki leirná nagyon pontosan hogy egy nőgyógyásznál mi történik egy vizsgálat alatt? És hogyan?
Mellem bőr behúzódása, és közbe fáj a mell ez mire utalhat? Ma voltunk nőgyógyásznál, de azt mondta nincs mellrák, nincs semmi baj.
Több mint 1 éve visszatérő hüvelygombám van, számtalanszor jártam vele nőgyógyásznál felírt mindig valami hüvelykúpot de semmi mást, és ezek jók is voltak egy kis ideig aztán...
23 évesen nem voltam még nőgyógyásznál?
Nőgyógyásznál fogamzásgátló felírásakor Megvizsgálnak?
Baj ha még nem voltam nőgyógyásznál?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!