Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma? Visszatér...

Mi lehet a probléma? Visszatérő felfázás vagy baktérium?

Figyelt kérdés

Több hónapja szenvedek felfázás szerű tünetekkel, néha előjön, néha nem, sokat fáj az alhasam, néha gyakori a vizelési ingerem ilyenkor általában sötétebb sárga, kevés vizelet jön ki. Máskor teljesen normális a vizeletem. Sok orvosnál voltam már, ott a Staphylococcus majd később E-coli baktériumot találtak, ezt kezelték ám mégis folyton vissza tér. Arra gondoltam, hogy a páromtól kapom el, de akkor is jelentkezik a panasz, ha nem voltunk együtt több napja/hete. Fogamzásgátló nem okozhat ilyen tüneteket? Már nem tudok mire gondolni és nagyon elegem van. Előre is köszönöm a segítséget!

23L


2019. ápr. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem kb minden hónapban visszatért, felirnak egy felfázás elleni gyógyszert és ennyi. Sose vizsgáltak még ki
2019. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen kezelni kell a barátodat is, az e-coli pedig nem megfelelő higiénia miatt is előjöhet, pl. nem megfelelően törlöd a fenekedet vagy tangát hordasz, szinte mindig a széklet okozza. Nagyon érzékeny lehet a hüvelyflórád, esetleg olyan kúp segíthet, ami azt helyreállítja. Kaptál tejsavas kúpot vagy fürdőt? Sok lánynak végül az segített, de az se rögtön sajnos.
2019. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ami kimaradt: amig nem múlnak el a tünetek, felejtsétek el a szexet, és utána is kötelező az óvszer egy ideig. Sajnos nem biztos, hogy rögtön okoz tünetet a fertőzés, hosszabban lappanghat, ezért trükkös a visszafertőződés.
2019. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Probald ki a dmannoz port! Ez egy cukorfele ami a vizeletben valasztodi ki es imadja az ecoli igy inkabb arra tapad nem a holyagfalra es kimosodik a cukorral egyutt. Nekem 7 eve csak ez hat en is ezer antibiotikumon vagyok tul, nem vagyok hajlando tobbet beszedni. Azota nem fazok fel. Hagyni kell hatni a holyagban szval ha bevetted akkor egy oraig minimum ne menj wcre. Eros felfazast is meg tudsz ezzel gyogyitani 2-3 nap alatt. Vagy megelozni mint ahogy en csinalom, nekem szex utan 12 oraval jon ki a felfazas szval rogton szex utan beveszem, hagyom hatni, kipislilem, majd megegyszer ugyanez es igy nem fazok fel. A huvelyfertizesre meg a ladyvita grapefruitos huvelykupot probald meg. A grapefruit termeszetes antibiotikum. Ha van kerdesed irj privit.
2019. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!