Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esély van rá, hogy 18...

Mennyi esély van rá, hogy 18 éves korom után még nőni fognak a melleim?

Figyelt kérdés
úgy tudom, 22 éves korig nőnek általában, de nekem eddig is elég picike melleim voltak/vannak és már elmúltam 18, nőhetnek még jelentősen? félreértés ne essék, alapvetően meg vagyok elégedve a testemmel, és a párom is így szeret ahogy vagyok, nem vagyok előtte sem szégyenlős, csak magamnak tetszenék jobban nagyobb mellekkel. lehet ezen segíteni még valamiféle tornával vagy ilyesmi?
2008. nov. 10. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, jól tudod. kb 22 éves korig nőnek. Nekem 20 éves koromig 75A-s melltartót kellett hordanom, aztán 22 éves koromtól már 80 B-t, pedig nem híztam. Most meg 95C, de most szoptatok. :)
2008. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nagy jelentős változás nemhiszem hogy lesz.De ha egy pár kilót felhízol akkor a melledre is megy egy kis kicsi zsír.
2008. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a hízáson kívul segíthet ha nem hordasz melltartót mert szabadabban lesznek a melleid késobb pedig a szoptatás.vannak kulonféle mellnovelo bogyók is de drágák és még a természetes gyógynovény alapú készítmények sem veszélytelenek ebben a korban
2008. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. nov. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!