Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mennyi esély van rá, hogy 18 éves korom után még nőni fognak a melleim?

úgy tudom, 22 éves korig nőnek általában, de nekem eddig is elég picike melleim voltak/vannak és már elmúltam 18, nőhetnek még jelentősen? félreértés ne essék, alapvetően meg vagyok elégedve a testemmel, és a párom is így szeret ahogy vagyok, nem vagyok előtte sem szégyenlős, csak magamnak tetszenék jobban nagyobb mellekkel. lehet ezen segíteni még valamiféle tornával vagy ilyesmi?

2008. nov. 10. 21:43  Privát üzenet  

A válaszok
Így van, jól tudod. kb 22 éves korig nőnek. Nekem 20 éves koromig 75A-s melltartót kellett hordanom, aztán 22 éves koromtól már 80 B-t, pedig nem híztam. Most meg 95C, de most szoptatok. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2008. nov. 10. 21:58 Privát üzenet
Olyan nagy jelentős változás nemhiszem hogy lesz.De ha egy pár kilót felhízol akkor a melledre is megy egy kis kicsi zsír.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2008. nov. 10. 21:59 Privát üzenet
a hízáson kívul segíthet ha nem hordasz melltartót mert szabadabban lesznek a melleid késobb pedig a szoptatás.vannak kulonféle mellnovelo bogyók is de drágák és még a természetes gyógynovény alapú készítmények sem veszélytelenek ebben a korban

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2008. nov. 12. 21:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

# 4/4Időpont 2008. nov. 15. 14:40 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt akarom meg tudni hogy augusztus 19. -én meg kellett volna jönni a menstruációmnak de még nem jött meg lassan egy hónapja. Elmentem dokihoz és vérvétel eredmény az lett hogy a...
Mekkora esély van arra, hogy mellrákom van? A csomón és a fájdalmon kívül más egyéb tünetem nincs, de ez is elég nyugtalanító, és bőven elég.
Ez így rendben van? 12 éves korom óta menstruálok, de még mindig nem rendszeres a menzeszem. Ez miért van így? Vagy forduljak orvoshoz? 15/L
Késik a menzeszem már 5 napja és kezdek megijedni, ugyanis voltunk együtt barátommal, de védekeztünk óvszerrel, és nekem kb.2 hete volt barna folyásom pár napig és sok...
Hogyha hypertoniás vagyok 23 hetes korom óta, mekkora az esély, hogy kialakul a toxémia? Van esély, hogy megússzam és időben szúljek, komplikációk nélkül?
16 éves vagyok, és a mellem kb.10 éves korom óta nem nő semmit. Régebben nagynak számított, de a mostani testalkatomhoz nem a megfelelő méret. Kicsi, így aránytalan a testem. Van...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!