Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kéne dolgoznom, ha itthonr...

Mit kéne dolgoznom, ha itthonról szeretnék dolgozni?

Figyelt kérdés

Ne olyanokat írjatok, hogy pl. legyek prosti meg ilyenek :D

Tényleg kíváncsi vagyok, milyen szakmák vannak, amik nem feltétlenül követelik meg, hogy minden reggel korán keljek és kapkodjak, hogy beérjek, aztán este essek haza és semmire ne legyen időm kb..Hallottam, hogy mondjuk programozóként is dolgozhatnék itthonról, bár infós dolgok terén nem vagyok épp a helyzet magaslatán :/ Ha mondjuk fordító lennék, azt itthon is meg tudnám csinálni, nem?


2017. okt. 10. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Informatikai dolgok közül sok végezhető otthon. Azt hiszem ilyen könyvelési dolgok is. Fordítás is ha olyan helyet találsz, biztosan van nem bejárós is.
2017. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Bármilyen online vállalkozás. Én otthonról dolgozom, akkor kelek fel, amikor akarok, és akkor fekszem le, amikor akarok.
2017. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

videózás, de ahhoz jó téma kell

informatikus, ha gyenge vagy ilyen téren, akkor ez simán fejleszthető :) mondjuk ha lány vagy, akkor inkább a grafikus amiben könnyebben tudsz érvényesülni

2017. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hentes vállalkozó vagyok, itthon dolgozom. Nem muszáj számítógépes munkát végezni..bármelyik szakmával lehetsz otthon is..persze valamelyikhez több, valamelyikhez kevesebb kezdő tőke kell. Pl jó a cukrász, pék stb is, ha ügyes vagy
2017. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a fordító is ilyen, amit írtál, de a legtöbben hobbiból csinálják. Én is fordítottam pl filmeket, sorozatokat, egy forintot nem kaptam érte, "csak" köszönetet. De ezt már akkor is tudtam amikor belevágtam. Nem úgy van, hogy gondolsz egyet és nekiállsz fordítani, aztán majd valaki fizet érte..ha odavisznek hozzád valamit hogy fordítsd le, akkor kérhetsz érte pénzt, de ahhoz komoly reklám kell, hogy hozzád menjenek az emberek..annyi, hogy meg is élj belőle fő (egyetlen) kereseti forrásként
2017. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!