Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 éves kislánynak folyása...

10 éves kislánynak folyása van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először azt hittem meg fog neki jönni, de már napok óta tart, és semmi változás. Amúgy is korainak tartottam volna, mert elég soványka. Viszont ahogy néztem olyan zöldes-sárga folyása van. Nőgyógyászhoz nem akarom elvinni, én voltam szűz koromban, nagyon nagy trauma volt. Nekem ez inkább bakteriális fertőzésnek tűnik, mondtam neki, hogy veszek kúpot, de azt mondta kizárt, hogy ő azt felteszi. Most mit csináljak vele? A körzeti orvos tud segíteni ebben?
2019. ápr. 17. 21:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Dalacinra gondolsz? Úgy nézem vényköteles...
2019. ápr. 18. 22:10
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom az miert lenne mensi elojel ha zold😂😂😂😂

Az a baj sulival ilyenkor mar jarnak usziba es ott barmit ossze szedhetett

2019. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ők első óta minden évben járnak úszni.
2019. ápr. 19. 12:43
 14/16 anonim ***** válasza:

Na akkor lehet megvan a ludas.... ott konnyen kaphat ilyen fertozeseket amikre valoban a legjobb a betadine kup de nem gondolnam hogy jo dontes lenne 10 evesen felhelyezni neki egy olyat.

Nekem 18 evesen is siras mellett ment csak pedig 3 eve volt mar akkor szexualis eletem. Plusz maganak meg lehet nem is tudna felrakni az meg ha te rakod fel valoszinu kinos helyzetbe hozna.

Kamilla furdobe ultesd bele, hatha .... aztan ahogy tudod gyermek nogyogyaszhoz vidd el

2019. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Eljutottunk végül egy gyerek nőgyógyászhoz, persze magánúton. Teljesen ki volt akadva, hogy a háziorvos nem adott erre gyógyszert, azt mondta, hogy neki is el kellett volna ezt látni.
2019. ápr. 28. 16:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Meggyogyult a kislany azota? Az uszodaban szedhetett össze valamit?

Szörnyü, hogy mennyit kell kinlodni, hogy az ember bejusson a megfelelö orvoshoz.

2019. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!