Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kislánynak mitől lehet...

8 éves kislánynak mitől lehet gyakran folyása? Hogy zajlana egy gyereknőgyógy. Kivizsgálás?

Figyelt kérdés
Ha előjön neki volt hogy kentem őt Canestennel és elmúlt tőle. Tudom hogy vinnem kell majd dokihoz, de még nekem is alig teszi szét a lábát hogy bekenjem neki. Nem tudom mi lenne egy orvosnál vele. De viszont állandóan visszatér neki, félek nehogy baja legyen. Kérlek adjatok tanácsot!!
2011. jún. 13. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz, sokat árthatsz a kislányodnak hosszutávon! Igenis el kell vinni gyereknőgyógyászhoz, érdeklődj hátha tudnak ajánlani megbízható dokit! A vizsgálaton végig ott lehetsz mellette , elmagyarázhatod mi miért történik... de mindenképp készítsd fel, ne ott érje a sokk!
2011. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan mikor voltam először nőgyógyásznál, nem emlékszem, de ennyi idősen már igen! Pár évesen elkaptam valami fertőzést, amit Anyuék nem vettek komolyan, később gomba lett belőle, egész húsz éves koromig küzdöttem vele! Akkor fedeztem fel az aloe-verát! (Ez itt most nem reklám természetesen, tehát nekem ebből nem származik hasznom!!!) Ebből csináltam pici kúpokat, neki elég lenne talán kenni is vele! Húsz éves koromig minden fajtáját kipróbáltam a kúpoknak, kenőcsöknek, tablettáknak! Semmi értelme! Minden nőgyógyász mást mondott ráadásul! Mindegyik mással magyarázta! Ha gond van, tanácsolom ezt próbáljátok ki! A canesten széles spektumu antibiotikum! Nem hiszem, hogy a kislányodnak erre van szüksége!

Egyébként a gyermeknőgyógyász végbélben vizsgálja meg ameddig szűz! Természetesen a hüvelyből vesz kenetmintát óvatosan! Nem egy kellemes dolog! Ezt sem fogja szeretni!!!

Jaj, az aloe vera Foreveres! Ez a 99 százalékos zöld krém! Más márkából még nem láttam ilyet! Szívből ajánlom!

Remélem segítettem!


2 és fél éves kislány anyukája :-)

2011. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz, ha nem tudod mi a baj, mert több kárt csinálsz vele, mint hasznot. Mindenképpen vidd orvoshoz!
2011. jún. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ritka esetben egy 8 éves kislánynál már beindulhat a nemi fejlődés. Az is lehet, hogy nem sokára megjön az első menstruációja.
2011. jún. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 14. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!