Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefeszek gyulladas?

Petefeszek gyulladas?

Figyelt kérdés
Mar 3-4 napja erzem hogy szurkal a petefeszkem mind2 oldalt , es neha erosebben el kezd fajni a derekam is , eddig nem volt veszes mert csak neha neha ritkan ereztem hogy faj, de ma estere nagyon elkezdett fajni elol mintha meg akarna jonni kb olyan erzes , de a menstruaciom meg ket het kb mire megjon. Esetleg felfazhattam valahol es amiatt lehet ?

2019. ápr. 17. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem is pont nemrég ilyen panaszaim voltak! úgy tűnik ez egy ilyen időszak, hogy többünknek most jön ilyen elő:D de komolyra fordítva a szót, biztosra mentem, és elmentem a kórházba, ahol a kivizsgálások után kiderült hogy cisztám van. még jó hogy időben kiderült, mert igaz, ellene nem hat gyógyszer, viszont így legalább megtudtam hogy addig le kell fokoznom a pörgős életmódomat, mert azzal az ember még jobban veszélyezteti a cisztát, amit aztán operálhatnának ki ha tovább nő. de trükkös, mert kifejezetten gyulladásra utaló tüneteim voltak nekem is, plusz nem volt annyira erős azért a fájdalom hogy azt higgyem túl nagy baj van, de mégis csak jó hogy elmentem. ajánlom, hogy menj ügyeletre, nem szégyen, amikor én voltam kórházban is többek jöttek ilyen panasszal. de mindenesetre amíg nem tudsz odamenni, addig pihenj sokat, igyál sokat, ha lehet akár gyógynövényes teákat, mert ki tudja hogy gyulladás-e vagy ciszta. na meg ha gyulladás akkor mielőbbi antibiotikumos kúrára van szükség! de pontosabban csak a nőgyógyász fogja tudni megmondani. de mindenképpen menj majd el nőgyógyászhoz, vagy ügyeletre, akkor is ha már javultak is a tünetek!! jobbulást!:)
2019. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!