Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót és most megjött? Többi lent

Múlt héten pénteken elfelejtettem bevenni a 2. Hét elso tablettáját és csak Szombaton este vettem észre mikor már a szombatit kellett volna bevennem, a tájékoztató azt írta, hogy ekkor a kihagyott szemet (tehát a péntekit) es az aktuális(szombatit) is be kell venni és a hatása nem fog csökkeni..eddig oké is volt, de rá 2 napra elkezdtem barnázni majd szerdán megjött a megvonásos vérzésem annak ellére, hogy rendesen szedtem tovább a fogamzásgátlót...

a kérdésem tehát az lenne, hogy mi lenne a teendőm? És akkor most a fehér tablettás heten nem is lesz vérzésem?(Missee) 6 honapja szedem!

Köszönöm a nem lecseszős ertelmes kedves válaszokat lányok!😊

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogamzásgátló, Missee, tabletta, vérzés

ápr. 19. 13:48  Privát üzenet  

A válaszok
Ugyanúgy tarts szünetet, amikor kell, valószínűleg jelentkezni fog újra a vérzés. Viszont inkább használjatok óvszert ebben a hónapban, az a biztos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 19. 13:55 Privát üzenet
Használj gumit 2 hétig. És a tablettát szedd úgy, ahogy egyébként is kellene.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 19. 14:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, okozhat ilyet? Többi lent
Fogamzásgátlót 7 nap szünet után elfelejtettem,11nap szünettel elkezdjem szedni?
3 hónapja szedek Dienille fogamzásgatlót, a 3. levélnél a 2. szemet elfelejtettem bevenni. Lehetek terhes?
Elfelejtettem 2 napig szedni a fogamzásgátlót és most megjott pedig nem most kéne normális ez?
Mit tegyek, ha idő előtt jött meg, mert elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót?
Megjohet a menstruaciom attól, hogy 2 egymást követő napon elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!