Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta után...

Esemény utáni tabletta után hogyan alkalmazzam a fogamzásgátlo gyógyszerem? . Szerdán már szednem kellene.

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló szedek 1eve..

7napos szünetben antibiotikumot szedtem és nem alkalmaztunk kiegészítő védekezést, ezert elmentem az ügyeletre és ki írták 1db-os esemény utáni tabit ma be is vettem, vasárnap v hétfőn szokott megjönni.

Viszont ha nem jön meg lehet (egy hónap múlva fog megjönni) addig ne szedjem be a f gyógyszert szerdán ugye? Majd csak akkor ha megjött és ha megjött egy x napon az xnapit vegyem majd be ügye?


2019. ápr. 19. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlanám a nőgyógyász felhívását vagy felkérését.
2019. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromsagot.... A gyogyszerszunetben alkalmazott antibiotikum a világon s semmi hatással njncs a fogamzokepessegedre, ergo nem kellett volna bevenni a tablettát....
2019. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Egy válaszoló azt írta h csökkenti. Szóval mindegy.

Mi a teendő?

2019. ápr. 19. 14:53
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom felkeresni a nőgyógyászom szabadságom van 2hetig.
2019. ápr. 19. 14:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Néhány antibiotikum csökkentheti a fogamzásgátló tabletta hatását. De nem a gyogyszerszunetben, amikor eleve nem is szeded és épp megvonásos vérzésed lesz....
2019. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sztk, nogyogyaszat
2019. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudjátok?
2019. ápr. 19. 15:00
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Atya eg es az ilyenek elnek szexualis eletet es nekik adjak ki az olyan gyogyszert aminek a tajekoztatojat bacnak elolvasni... Szunetben szedted az antibigyot akkor minek a hatasat csokkentene amikor megvonasos verzesed van alapbol? Te jo eg es ezert vettel egy nagy adag hormonbombat ami osszezavarja most a hormonjaidat..grat
2019. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Egyik válaszoló írta h csökkentette. Szóval beparaztam.

De ilyenkor egy normális válaszoló sincs.

Nem kérek egy ki oktatást sem.

Felelőségteljesen kellene valszolnotok.

Szóval még egyszer megkérdem a kérdést mit csináljak? Hogyan szednem tovább a fogamzásgátlót?

Nem a nagykepu ki oktatásból kérek. Kösz

2019. ápr. 19. 15:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Megvárod, amíg megjön a vérzésed. Elméletileg ettől a hormonbombatol ma vagy holnap megjön. Ha megvan, elkezded szedni újra a fogamzásgátlót. Ha nem jön meg pár napon belül, akkor csinálsz egy terhességi tesztet, utána meg nőgyógyászhoz mész.

A mai modern antibiotikumok nem csökkentik a fogamzásgátló hatasat, de ezt a gyógyszertárban is elmondták volna és a betegtájékoztatón is biztosan rajta van. Komolyan, tok feleslegesen szedted be az esemény utánit. Azh ügyeleten amúgy mit mondtál, elmondtad hogy gyógyszert szedsz és épp szüneten vagy? Kizárt, mert akkor fel sem írták volna....

2019. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!