Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti igy mennetek dolgozni?...

Ti igy mennetek dolgozni? Milyen gyogyszert hasznaltok?

Figyelt kérdés
Megjott ma reggel, akkor meg nem volt bajom, eleg volt a flector. Egesz nap szedtem es megis estere olyan rosszul lettem most, hogy azt hittem osszeesek a kocsiban hazafele vezetve. Vagy 4x volt hasmenesem ma munkaban, faj a fejem es lazasnak erzem magam de szerintem nem vagyok az. Hatrahajlo mehem van es amikor a nagy rogok tavoznak, a nyalkahartya darabkak akkor az osszeeses kerulget begorcsol a hasam es hanyingerem van. Beszeltem az orvossal, meg is vizsgalt, a nyalkahartya eleg vastag volt ami megmagyarazza a rogoket. Most kesett is igy gondolom megint az a baj, hogy tulzottam megvastagodotta nyalkahartya de ez mar csak az en elkepzelesem. A nogyogyaszom kiirt nehany honapja egy hormontablettat, amit be is szedtem ahogy kellett azert, hogy rendesen "kipucoljon". Azota nem jartam nala. Nem szeretnek a havibajom miatt otthon maradni, ezert szeretnek valami erosebb gorcsoldot es tippeket esetleg. Melegitettem a hasam ma, vettem direkt erre a celra valo melegitot es a munkan is a nadragomban volt a hasamnal de ugyanugy nem vagyok jol mint nelkule.
2019. ápr. 19. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Drotaverin tartalmú görcsoldó (nospa is ilyen, mint legismertebb) + fájdalomcsillapító (ibuprofen) kombó. Ha nagyon gáz, a görcsoldót duplázom, de a fájdalomcsillapítóval kombóban elég szokott lenni.


Fogamzásgátlón nem gondolkodtál esetleg? Mivel vékonyítja a nyálkahártyát kevesebb a görcsölés. Nekem az oldotta meg igazán a problémát, bár nyilván csak tüneti kezelés.

2019. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen görcsökkel, erős vérzéssel lehet jobb lenne, ha felkeresnél egy endokrinológust.

De tüneti kezelésnek a foggátló sem rossz. Részben én is ezért szedem már évek óta.

2019. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Endometriózis! Nézz utána
2019. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!