Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhpolipom van. Mit fognak...

Méhpolipom van. Mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés

Most voltam a héten rákszűrésen, és a nővér azt mondta, lát egy kb. 1 cm-es polipot a méhnyakamon. Mondta, hogy jövő héten menjek el orvoshoz megnézetni és ő majd eldönti, mi legyen vele.


Állítólag békén hagyják, ha nem okoz panaszokat, viszont nekem néha enyhe alhasi fájdalmam van az utóbbi 1-2 hónapban, meg valami kellemetlen érzés ott lent, de az utóbbi lehet, hogy csak pszichés, mert csak azóta van, amióta elmondta a nővér. Ja, és néha nagyon enyhén vérezget is, mert néha mostanában rózsaszínes folyásom, és a nővér szerint ez is attól lehet.


29 éves vagyok, nem élek szexuális életet, és soha nem voltam terhes. Mire számíthatok, mit fognak vele csinálni? Eléggé parázok, hogy mi van, ha műteni kell, fogalmam sincs, mi ennek a menete pontosan.


2019. ápr. 21. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi lett vele?

Azért kérdezem, mert most nálam is erre gyanakszik az orvos... És gyereket szeretnék még. Nem tudom, mik az esélyeim, ha ott kapargatnak, meg... Fu, utálom!

2023. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!