Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem baj, ha így vizsgált meg?...

Nem baj, ha így vizsgált meg? Első nőgyógyászati élmény.

Figyelt kérdés
Ma voltam először nőgyógyásznál, hát mit mondjak nem volt kellemes élmény, de rosszabb is lehetett volna. ( voltak benn vmi tanulók is, még nem voltam felkészülve és már kacsáztak is. Nem úgy volt hogy benyúlt 1-2 újjal hogy kitapintsa a méhet stb. hasamat sem nyomta meg, csak kacsa. Ez normális így? Aztán nem mondott az orvos semmit, csak hogy kész vagyunk, meg hogy ezt évente ismételjem meg hogy eljövök, ja ezt is a vizsgálat alatt. És a panaszomra hogy alhasi fájdalmain vannak nem szólt semmit, csak azt hogy az minket nem érdekel. Ha nem mondott semmit akkor minden rendben van odalent?
2010. júl. 5. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
keress másik orvost, akiben megbízol
2010. júl. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legközelebb jobban rákészülök, sőt inkább magánhoz megyek. Mert ez így nem volt jó azt sem tudtam kihez megyek, Csapdába estem:) mert elvitték a TAJ kártyám, mondták hanyas rendelő és annyi. Még név sem volt kiírva. Előttem voltam 30-an. :S Úgy voltam vele nem várok tovább mert ezek a fájdalmak nem jók. Erre meg az nem is érdekelte:(
2010. júl. 5. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágóhídon voltál? Én 2 eset kivételével csak sztk-ba járok nőgyogyihoz, de amit leírtál, még nem tapasztaltam. Ez egyszerűen felháborító, én is azt javaslom, hogy menj másik orvoshoz. Sajnálom, hogy ilyen negatív élmény volt, mondjuk különösebben pozitívra sem érdemes számítani :), de hogy százan bámuljanak vizsgálat közben (mondjuk ezt egy egyetemi oktató klinikán el kell fogadni, de máshol a beleegyezésed nélkül ilyen nem történhet!), meg hogy a panaszodra közöljék, hogy az nem érdekli őket, az mindenen túl megy.
2010. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én meg ezt eüsként ha nem haragszol nem hiszem el. Valamit félreérthettél, de olyat orvos nem mond, hogy nem érdekli a panaszod!
2010. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát pedig így volt. Mondtam hogy szokott fájni a hasam alja, meg két oldalt. És erre mondta hogy "ez minket nem érdekel hasfájás nem érdekel"

Talán úgy érette, hogy nem oda tartozik? Hát de ha ott fáj a méhemnél?

2010. júl. 5. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom javasolni, hogy menj másik. Ha megvan az anyagi lehetőséged, akkor inkább magánrendelésre.
2010. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!