Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, Lányok első csókos élmény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok első csókos élmény?

Figyelt kérdés
Én emlékszem, hogy első osztályba "jártam" egy fiúval:D és amikor jöttem haza, utánam sietett, megfogta a vállam, megfordultam, és lekapott. ÁÁ. Én meg azt se tudtam kb. hogy most ez mi :D Emlékszem, ahogy fúrt a nyelvével, de én szorítottam össze az ajkaimat és lestem óriási szemekkel rá, hogy ez most mii??! :DD Aztán elfutottam xd Mert végülis nem tetszett az a fiú :"D
2011. aug. 5. 01:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13 évesen az első szerelmemmel volt télen a főtéren egy koripálya mellett :D
2011. aug. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
De jó:)
2011. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

11 éves voltam és a barátnőméknél voltam,akinek a bátyja kártyavárat épített és ledöntöttem véletlenül, ezért ő letépte a Barbie-m fejét, én dühös voltam.

És a barátnőmmel arról beszéltünk,hogy ő már csókolózott,és mondtam,hogy én is akarok.

És amikor elindultam haza,utánam jött a fiú és azt mondta szeretne kárpótolni a baba miatt,és megcsókolt:) (persze kihallgatta amit a húgával beszéltem.:D)

2011. aug. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de édes :D
2011. aug. 5. 02:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
14 az első nagy szerelmemmel.. Téli hóesős estén Őrülten szerettem.. Átöleltem, a fülébe súgtam halkan hogy mindennél jobban szeretem, és megtörtént az első.. Aztán fél év után eldobott, majd visszakönyörögte magát, Ezután elköltöztem, újra összejöttünk, És jósok huzavona után, még mindíg ugyan azt érzem , mint azon a napon :)
2011. aug. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen a balatonban egy táboros csajszival


egy fiú

2011. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy iskolai buliban csókolóztam először, az egyik lány haverommal, 13 évesek voltunk. Nagyjából öt számot táncoltunk végig, amikor elhallgatott a zene. Meg akartam volna köszönni neki, h ennyit táncolt velem, de mire megszólaltam volna a nyelve már a számban volt. Először meglepődtem, de aztán tudtam, hogy mit kell csinálni. Nagyon jó volt. :D 18/F
2011. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hóesésben, sötétben, csak az utcai lámpa világított... Remegtek a térdeim, de csodálatos volt. *_* 14 voltam. :)

17/L

2011. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Az első az iskola mellett a sötétben, 9 éves voltam. Nagyon fura volt, de bíztam benne, meg utána jót nevettünk, hogy engem zavart a foga, őt meg az enyém :D:D Utána 4 éven keresztül együtt voltunk, majd elváltunk, mert elköltöztem külföldre, most vissza jöttem, és újra együtt vagyunk.:):$ Lehet hogy ő életem szerelme? :):$$ 15/L
2011. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem is megtörtént nyáron :$
2011. szept. 16. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!