Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a pecsételés a...

Mitől lehet ez a pecsételés a mensim előtt 10 nappal?

Figyelt kérdés
a múlt hónapban és most is már 10 nappal előtte pecsételek. eddig is volt pecsételés de eddig mensi előtt csak 2-3 nappal volt,most meg már10! 8 hónapja próbálkozunk a babával sikertelenül. Segítsetek!
2008. nov. 11. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sokminden lehet, de általában valami hormon probléma okozza. Menj el orvoshoz, az két egyszerű vérvételből megállapitja mi a baj és orvosolja.

Legalábbis remélem. Nekem is ez a baj és már túl vagyok az első vérvételen. A jövő héten megyek a másodikra. Eredmény még nincs.

2008. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Régebben én is így voltam, mint te. Először csak pár napig pecsételtem mensi előtt, utána meg már 10 nappal előtte. Elküldött hormonvizsgálatra, és mivel ott minden oké volt, eü küret lett a következő lépés. Ez megszüntette a problémámat és köv. hónapban babás lettem. Előtte 2 évig próbálkoztunk...

Nekem annyit mondott a doki, hogy az eü küret nemcsak rendbe teszi a dolgokat ottbent, hanem a babásodásnak is használ, mert vadiúj nyálkahártyát csinál, amit egy mensi esetleg nem tud...

Most szülés óta eltelt 8 hónap, és most van a 2. alkalom, hogy megint jön elő ez a problémám. Ráadásul a hasam is görcsöl mensi előtt 1 héttel. Jövő héten megyek dokinoz...

2008. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!