Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitől lehet ez a pecsételés a mensim előtt 10 nappal?

a múlt hónapban és most is már 10 nappal előtte pecsételek. eddig is volt pecsételés de eddig mensi előtt csak 2-3 nappal volt,most meg már10! 8 hónapja próbálkozunk a babával sikertelenül. Segítsetek!

2008. nov. 11. 12:32  Privát üzenet  

A válaszok

Ez sokminden lehet, de általában valami hormon probléma okozza. Menj el orvoshoz, az két egyszerű vérvételből megállapitja mi a baj és orvosolja.

Legalábbis remélem. Nekem is ez a baj és már túl vagyok az első vérvételen. A jövő héten megyek a másodikra. Eredmény még nincs.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. nov. 11. 13:42 Privát üzenet

Szia!

Régebben én is így voltam, mint te. Először csak pár napig pecsételtem mensi előtt, utána meg már 10 nappal előtte. Elküldött hormonvizsgálatra, és mivel ott minden oké volt, eü küret lett a következő lépés. Ez megszüntette a problémámat és köv. hónapban babás lettem. Előtte 2 évig próbálkoztunk...

Nekem annyit mondott a doki, hogy az eü küret nemcsak rendbe teszi a dolgokat ottbent, hanem a babásodásnak is használ, mert vadiúj nyálkahártyát csinál, amit egy mensi esetleg nem tud...

Most szülés óta eltelt 8 hónap, és most van a 2. alkalom, hogy megint jön elő ez a problémám. Ráadásul a hasam is görcsöl mensi előtt 1 héttel. Jövő héten megyek dokinoz...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. nov. 11. 16:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Január 8-án volt meg a mensim, általában 29 naposak a ciklusaim. Most 2 napja barnás folyásom van, nem csak pecsételés, azért egy tisztasági betét elég. Mitől lehet? Lehet beágyazódás?
A hónap elején volt mensim. Utána két héttel 5 napig pecsételés. De addig majdnem minden nap együtt voltam a barátommal. Akkor mikor jön meg kb? Dec 2-án múlt el.
Attól hogy van barna pecsételésem attól még lehetnék együtt a párommal? Volt már mensim lehet a pecsételés az antibiotikum végett amit megfázásra szedtem, ugyanis ma nem vettem...
Februárban missedabom volt. Azóta a ciklusom lerövidült, és a mensim előtt 5 nappal kezdődik a barnázás, pecsételés. Mitől lehet?
3-4 nap pecsételés után megjött a mensim, 30 napra. Nem olyan nagyon erős mint szokott lenni, viszont rettentően vas szaga van, vagy nem is tudom mihez tudnám hasonlítani. Vajon volt peteérésem?
A ciklusom 21. napján elkezdtem barnázni. Ma is tart, ez a 3. nap. Nem tul sok de nem is pecsételés. Nem értem, hisz csak a 3. héten tartok. Ez lenne a mensim?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!