Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Homeopátiás gyógyítás hüvelygo...

Homeopátiás gyógyítás hüvelygombára?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
hüvelygombát ne kezelgess otthon. a fertőzés gyorsan terjed a testedben, és a partnered is megfertőzheted.
2010. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mindenhol írják a neten a grapefruit magcseppet, nem próbáltam még, de gondolom nem hiába dicsérik.

Amikor anno nekem volt egy ismerősöm javaslatára nagyon sok citromos vizet ittam (fele-fele arányba), és elmúlt, de olyat is hallottam, hogy valakinek meg ettől (?) erősödött...

Szerintem a tuti a nőgyógyász, meg amit ő javasol.

2010. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egy dologgal segíthetsz magadon: ha gombás fertőzésed van, célszerű a cukorfogyasztásodat visszafogni.
2010. júl. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat.A nőgyógyásznál már heti vendég vagyok.Nem vagyok nagy édesség fogyasztó 162 cm magas vagyok 50 kg.A grapefruit cseppet próbáltam napi 2x10 adaggal de eddig nincs eredménye.Azért írtam itt a homeopátiás készítményekkel kapcsolatban mert már nem tudok mihez folyamodni.Lassan 20 éve nyűglődök a problémámmal,de az utóbbi pár évben nagyon gyakran vissza vissza tér(havonta-két havonta)
2010. júl. 7. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad-e már a Canesten combit? Antibiotikum (3 db tabletta) és kenőcs egy dobozban. Külön is megvásárolhatók, de így olcsóbb. Nekem bevált, kiváló szer. És vény nélkül kapható.
2010. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy ne kezeld otthon.


nekem 10-15 évig kezelgették, ahelyett, hogy elküldtek volna egy egyszerű vérvizsgálatra. kiderült, hogy cukorbeteg vagyok. amióta tartom a cukorbetegek diétáját, még a komjádiba is simán eljárhatok, nem kapok el semmit. egy új világ nyílt meg előttem.

lehet, hogy neked is hasonló oka van.

sok nőnél úgy derül ki, hogy diabetese van, hogy nem tud kikeveredni a gombás fertőzésekből.



utolsónak: a gombás fertőzést nem antibiotikummal kezeljük, sőt. az antibiotikus kezelés kiválthat gombásodást. ezért szoktak normálisabb orvosok antibiotikum kúra mellé hüvelygomba elleni kúpot javasolni.

2010. júl. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megint első: és én sem voltam édesszájú, még gyerekként sem. családom orvostagjai is meglepődtek, amikor kiderült a diabetes, mert nem úgy néztem ki, mint egy tipikus cukorbeteg.

nálam hol gombás, hol bakteriális fertőzés volt. egyikből be, másikba ki.

lehet, hogy nem ártana orvost váltani, candidavizsgálatra elmenni, és tényleg vmi étkezési kúrát is tartani.

2010. júl. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a candidát mondtam volna, a kolléganőm is így járt.

De a cukrot nem tudtam...


Viszont: a párodat is kezelték mindig? Mert különben egymásnak adogatjátok, még akkor is, ha ez férfiaknál nem okoz tünetet. De attól még van.

2010. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Canesten kombit próbáltam már de csak ideiglenesen oldotta meg a gondomat.Múlt héten voltam laborban a héten kaptam erdményt a körzetinél kiderűlt hogy vészesen vashiányos vagyok.Fel kell keresnem emiatt is a nőgyógyászt.Folytatódik a kivizsgálásom még egy bakterológiai nézettel.A cukorbetegséggel kapcsolatban speciális labor kell,mert nem mondta a doktornő hogy magas lenne a cukor értékem ezért kérdezem.
2010. júl. 17. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!