Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után a védettség?

Fogamzásgátló után a védettség?

Figyelt kérdés
Kb két és fél hónapja elkezdtem szedni, de a felénél abbahagytam bizonyos okokból. Két hete újból elkezdtem szedni. Olvastam az útmutatót, tudom, hogy öt nap alatt biztos a védettség. Azt is olvastam, hogy az egyh e pecsételő vérzés is rendben van az első levél alatt végig (nekem ez van is). Befolyásolja a védettséget, hogy anno elkezdtem szedni és abbahagytam, majd a következő levelet újra kezdtem? Vagy csak elég azt néznem, hogy ebből a levélből megvolt már 15db és védett vagyok? Köszönöm szépen! 18/l
2019. ápr. 27. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer szeded egyszer abbahagyod, akkor nem véd száz százalékban. Akkor kell abbahagyni, ha a hét napos gyógyszermentes időszak van, amikor jelentkezik a megvonasos vérzés. Ha te hol szeded, hol nem, akkor nem fog védeni a nem kívánt terhességtol!
2019. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Kb két-három hónapja elkezdtem szedni egy levelet, de abbahagytam, mert túl erős vérzésem volt közben és először rendbe akartam jönni. Vártam kb egy-két hónapot az abbahagyás után, megvártam, hogy megjöjjön és egy új levelet elkezdtem szedni rendszereden, azt immáron 15 napja minden nap
2019. ápr. 27. 18:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát egy teljesen új levelet kezdtem el szedni a menstruáció első napján, amit minden nap bevettem eddig. Csak a két hónappal ezelőttit hagytam félbe, hogy gyógyuljak, azt a levelet pedig ki is dobtam, mivel tudom, hogy folytatni nem lehet.
2019. ápr. 27. 18:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most, ha rendszeresen szeded, vedett vagy, fuggetlenul attol, hogy ket honappal ezelott mi tortent.
2019. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor úgy van ahogy az utolsó írja.
2019. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!