Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cicifixet mikortól?

Cicifixet mikortól?

Figyelt kérdés

8 éves lesz júniusban a kislányom.Az utóbbi 1-2 hónapban felszedett pár kilót,ami igencsak jól áll neki mert eddig rettentően vékony volt.Az iskola valahogy jó hatással van az étvágyára.

Férjemmel felfigyeltünk rá hogy a pólóján át a cicibimbója látszik,nagyon picit megnòtt a cicije ( épphogy) ,de sejlik már a pólón át főleg a bimbója miatt.Gondolkoztam hogy egy sport toppot,vagy kis cicifixet kellene neki venni,de nem tudom,hogy ilyenkor már szoktak e.őt még nem zavarja,bár tényleg csak pár napja tűnt fel nekünk is.Ti vennétek? Vagy ráérünk még?


2019. ápr. 28. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már átlátszik a pólón a mellbimbója, akkor egy vékony, kényelmes topot már vennék neki.

(Ez a cicibimbó szó kész 😂)

2019. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem most lesz 9 a lányom,kb fèl ève hord kis toppot.Eddig nem mindig hordta,de pont tegnap beszèlrünk róla,hogy mostmár vegye fel majd póló alá,mert átlátszó.Ő mondjuk kis húsos kislány,de a cicije már nem attól látszik,hanem nö neki,szokta mondani is hogy fáj.Amúgy nagyon jó kis toppokat lehet kapni,lányom nagyon szereti.
2019. ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!