Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 órán át vizeletvisszatartás?

8 órán át vizeletvisszatartás?

Figyelt kérdés

Munkahelyen csőtörés volt és csak két hét múlva jönnek megszerelni. 9 napon át, 8 óra hosszáig egyszerűen nem tudok hova elmenni mosdóba.

Tegnap bekéredzkedtem a mellettünk lévő boltba. De mondta is a főnök, hogy nem kéne átjárni.

Már tizenegy órától pisilnem kell, de ma is csak 5 órakor fogok tudni elmenni, mikor hazaérek.

Ebből lehet komolyabb szövödményem?

20N


2019. máj. 2. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igyál eleget, és keress mosdót! Biztosítani kell a lehetőséget. Legfeljebb messzebbre mész elvégezni a dolgodat.
2019. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én három napig csináltam,hogy 5-6 óráig visszatartottam és csak egy-két gortyot ittam.Negyedik nap olyan vesegörcsöt kaptam,hogy azt hittem beledöglök... én akkor megtanultam,hogy inkább akármilyen bokorban vagy ahol csak tudok pisilek... Ti is próbáljátok meg valahogy megoldani a wc-zés lehetőségét,ne járjatok úgy,mint én,mert ezt azt nem kívánom senkinek.
2019. máj. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ne hallgass a hármasra, mert egy idióta. A vizelet visszatartása, továbbá kevés folyadék fogyasztás súlyos egészségügyi következményekkel JÁR! Nem JÁRHAT, hanem JÁR.

Mi az, hogy a főnök azt mondja, nem kéne átjárni? Miért nem biztosítottak mobil WC-t? Én biztos elmennék táppénzre, nekem senki emberfia ne szórakozzon a vesémmel, meg az egészségemmel. És ha szarnod kell, nem tudsz és például bélcsavarodást kapsz? Mondjam még? Ezek állatok...

2019. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Te jó ég, micsoda gyökér a főnököd!

Hát én be sem mennék dolgozni addig, az biztos. Tuti, hogy nem bírnám ennyi ideig visszatartani. Én napi kb. 2 liter ásványvizet megiszok, ezen felül tejeskávé, leves, stb. szóval nemhogy 8, de 3 óra hosszát sem mindig bírok ki.

Ha pedig nem iszom, hogy ne kelljen pisilni, akkor a szomjúságtól hamar megfájdul a fejem.

Ez alapvető biológiai szükséglet, nem egészséges visszatartani, sem elkerülni a folyadékbevitelt. Plusz mi van, ha valakinek éppen megvan, és mondjuk tampont kéne cserélnie? azt hogyan oldja meg?

Tegyetek panaszt a főnöködnél, ha pedig semmilyen megoldást nem keres, akkor egyszerűen menj el addig táppénzre. Én biztosan nem károsítanám az egészségemet egy ilyen szemét alak miatt (gondolom ő férfi, és könnyedén megoldja ezt a kérdést).

2019. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14

Na igen, a menstruációra rákérdeznék a kedves főnöknél, hogy hogy gondolja annak a megoldását... elmebeteg az ilyen.

2019. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!