Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha felfáztam, elmúlik magától?

Ha felfáztam, elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy felfáztam, de képes vagyok dolgozni, orvoshoz legközelebb szerdán tudok menni, mert hétfőn másikhoz megyek, utána dolgozok, meg kedden is. Szerintetek ha sokat iszok, kamilla teát, akkor lehetséges, hogy elmúlik antibiotikumos kezelés nélkül? Ügyeletre amíg nem muszáj, nem akarok menni.
2019. máj. 3. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ügyelet megoldja. Fölösleges pénzkiadás (nem kevés) a házipatika.
2019. máj. 4. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Van otthon házipatika, mi szeretjük a gyógynövényeket, jobban hiszek bennük, mint egy antibiotikum kúrában. Kar5, hogy manapság inkább a gyógyszer a megoldás, de nyilván, ezt nyomatja a média is. Fejfájásra sem egyből gyógyszert veszünk be, hanem inkább megiszunk egy gyógyteát. De köszönöm a válaszokat, elmentem az orvoshoz. Nekem alapból gond van a vesémmel, pár éve volt is vesemedence gyulladásom, nem szeretnék megint 2 hétig kórházban lenni.
2019. máj. 4. 07:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha ecoli akkor ne antibiotikumot szedj hanem Dmannozt!! Termeszetes, nincs melleghatasa es hatasosabb mint az antibiotikum. Csak egy ideig hagyni kell hatni a holyagban (bevetel utan kb minimum 1 orat ne menj pisilni, ezt addig ismeteld amig el nem mulik)
2019. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!