Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha a lányom utálja...

Mit tegyek ha a lányom utálja a betétet?

Figyelt kérdés
13 éves a lányom,1 éve menstruál, utálja a betétet mert zavarja, de tampont meg nem akar használni! Mit tegyek?

2019. máj. 3. 19:03
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Rendben, lehet hogy a bugyira gondol, de ugy mondta hogy gyurodik de nem nagyon tudom
2019. máj. 3. 20:32
 12/27 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a bugyi nem ideális. Valami olyat kéne választani aminek van tartása, de mégse szorít. Betétből pedig esetleg az always soft? Abban nincs "zacskó" érzete az embernek, mnt némelyik másiknál
2019. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
A sok műanyag, dioxinos Libresse, Always és társai betét nem csoda, hogy kellemetlen.A DM-ben nézzétek meg, mert lehet 100%-os pamutból készültet is venni, hátha az nem irritálja.
2019. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
De jó! Márkáját tudod esetleg?
2019. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
Jaj én is szívből utáltam az egész havi dolgot mikor betétet használtam. Recseg mint a pelenka ha leguggoltam akkor elmozdult úgy értve eltávolodott tőlem akkor is ha terpeszbe álltam (tesi óra) ha ültem akkor is kényelmetlen volt aztán ha felálltam jött a vízesés annyi kifolyt. Szóval nagyon utáltam. Egyszer csak rászántam magam a tamponra bár én sem akartam sose kipróbálni de ugye vízbe máshogy nem lehet bemenni. Na és azóta egyszer sem használtam betétet még a tisztaságit is kerülöm annyira nem tudom elviselni.
2019. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha gyűrődik, és úgy érzi, hogy mozgáskor csúszkál, akkor vegyetek neki szorosabb bugyikat, akár kettőt is vehet egymásra (egyikbe teszi a betétet ahogy egyébként is, a másikat meg ráveszi), akkor sokkal jobban tart. Normális nadrágon nem látszik át így sem.


Próbáljon ki többféle betétet, hátha valamelyik jobban bejön neki.


Olyankor inkább sötét nadrágot vegyen fel, a biztonságérzetet az is elősegítheti, ha tudja, hogy nem fog látszani az esetleges folt.


A tampon lenne amúgy valószínűleg a megoldás, de azt ne erőltesd, ha nem akarja.

2019. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
BIO NATRACARE a márka neve.
2019. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
74%

Vannak olyan bugyijaim, amiben nem tudom elviselni a betétet. Vagy nem tart rendesen és elcsúszkál, vagy a lenti részen olyan az alakja hogy a betét szárnyai nem tudják átfogni rendesen. Valamelyikre nem is nagyon tapad a hátsó rész, nemtom miért.


Milyen bugyit szokott hordani?


Plusz érdemes venni pár "betétes bugyit" amit menstruáció alatt hord. Én nem szeretem a mindennapi bugyijaimat hordani közben..

2019. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nekem a Libresse Natural Care vált be, ennek is pamutszerű az érzete, így nekem kevésbé "pelenkaszerű" és kevésbé kellemetlen érzés, ha mozog.

Ha nem csak érzetre, hanem tényleg fizikailag ennyire elmozdul, csúszkál neki, azon nem hiszem, hogy ez segítene, ilyen szempontból nekem ugyanolyannak tűnik, mint mondjuk a sima Libresse.

Erre szerintem is a szorosabb bugyi lehet a megoldás. Nekem a franciabugyik váltak be erre, a hagyományos bugyik ugyanis a szélükön szorulnak meg, ahol a gumirész van, emiatt a közepe, fenékrésze lazább, jobban el tud válni a testemtől. A franciabugyinál a középső rész is a testre simul.

2019. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__98..


Szerintem csak a multkori perverzkedős elsz emgint, elgalábbis gyanus, hogy ugyanaz a pasi az illető.

2019. máj. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!