Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van Budapesten olyan magán...

Van Budapesten olyan magán nőgyógyász, aki nem vizsgál meg, mielőtt felírná a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Senki előtt se merek levetkőzni, nagyon szégyenlős vagyok, de az erős tünetek miatt szeretném kipróbálni a fogamzásgátlót.

2019. máj. 5. 02:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább vérvizsgálat kell hozzá.
2019. máj. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

"...de az erős tünetek miatt szeretném kipróbálni a fogamzásgátlót."

A nogyogyaszati vizsgalat kizarhatna az esetleges rakos elvaltozasokat, amik "eros tuneteket" okozhatnak.

Annyira nem lehetsz szegyenlos, ha fogamzasgatlon gondolkozol. :D

2019. máj. 5. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha annyira szégyenlős vagy, keress nőt.
2019. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vizsgál meg és felírja a tablettát, holott vizsgálattal kiderült volna, hogy valami komolyabb elváltozás áll a háttérben, amit nem is fogamzásgátlóval kell kezelni, akkor azzal lássuk be, neked se és magának se tesz jót. Bimanuális vizsgálat, UH, citológia, vérvétel. Ez a minimum.
2019. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"annyira nem lehetsz szégyenlős, ha fogamzásgátlón gondolkozol"

Nem azért kell fogamzásgátló, mert nemi életet élek! Szűz vagyok, de felnőtt nő és nem szeretném, ha egy vadidegen látna először meztelenül.

2019. máj. 5. 14:36
 6/15 A kérdező kommentje:
Már voltam EKG vizsgálaton üzemorvosnál, aki nő volt és csak a mellemet látta, mégis borzasztó kínos volt nekem és plusz egy rossz emlékkel gazdagított.
2019. máj. 5. 14:37
 7/15 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nincs rákom, csak túl erős tüneteket okoz a menstruáció nálam mielőtt megjön és alatta is. Sok nő szenved ettől és sokan szednek rá gyógyszert. Csak segítséget akartam kérni.
2019. máj. 5. 14:39
 8/15 A kérdező kommentje:
nem egy vadidegen fog először látni meztelenül, hanem majd a párom, ha lesz. Ezt egyetlen itteni vélemény se fogja megváltoztatni, tehát kérlek, csak a kérdésre válaszoljon, aki tud.
2019. máj. 5. 14:40
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2019. máj. 5. 14:40
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor válaszolok: nincs ilyen nőgyógyász. Nagyon megütheti a bokáját, ha valami bajod van, és mégis felírja a tablettákat, mert nem vizsgál meg. Nem csak rákról van szó, hanem ezer másik betegségről, ami állhat a panaszaid hátterében, és ami kizárja a fogamzásgátlót. Vizsgálat nélkül te se tudod eldönteni magadról, hogy jaj nincs bajod, csak erősek a tünetek, ez nonszensz. De te tudod...
2019. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!