Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiszakadt az óvszer? 17/F

Kiszakadt az óvszer? 17/F

Figyelt kérdés
Este kiszakadt az óvszer, csinàltuk már egy 20perce durván, szerintem rosszul tettem fel vagy valami,de nagyon szorult rajtam,feszes volt,és ahogy begyorsitottam hallottuk hogy kiszakadt és egyből abbahagytuk,szval nem csináltuk úgy.Az óvszer szinte teljesen szètszakadt keresztbe,pont ott a zsáknál.Lehet terhes? Félek H már sok elovaladek gyult össze a zsakban, és az mind belement.Helyesirasi hibákért bocsi, telóról vagyok, illetve az olyan válaszokkal hogy ,felelőtlen kisgyerek kiemeljetek, meg hogy tanulni kéne anatomiat, máskor jobban fihyelek.
2019. máj. 5. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Kéne venni 72 órás tabit.
2019. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet bizony.
2019. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma viszont megjott neki elvileg, legalábbis vérzett, de nem most kéne neki, előbb jött 10nappal,de 17 éves ő is, elv ilyenkor kevesebb az esély igaz?
2019. máj. 5. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kockáztassatok. 72 órás tabi.
2019. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb az esély? És az meg fog téged nyugtatni mikor kiderül, hogy a barátnőd terhes, hogy erre amúgy kevés esély volt?
2019. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 évesen is ugyan úgy meg van az esélye a terhességnek nincs olyan szabály hogy fiatalon kevesebb az esélye. Egyébként abban a bizonyos kis zsákban sperma ölő folyadék van. Azt írod szakadt és egyből ki is húztad. Szinte lehetetlen hogy ettől terhes legyen. Én 17 évesen nem szednék be ilyen hormon bombát plusz meg jött neki nem? Akkor miért a para?
2019. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!