Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok ilyen rosszul...

Miért vagyok ilyen rosszul menstruációkor?

Figyelt kérdés
Ma az iskolában dolgozatot írok erre azt érzem, hogy elkezd leverni a víz, nemtudok írni aztán elfehérül minden. Kimentem a wcre és alighogy kiértem elájultam. Azt hittem meghalok. Mit lehetne tenni az ilyenek ellen?

2019. máj. 7. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom leesett a vérnyomásod. Én kávezni szoktam. Maradj otthon a legnehezebb napon. Én sem megyek akkor dolgozni. Felesleges szenvedés. Nem tudom hány éves vagy de ha 17-18 leszel a fogamzásgátló sokat segít.
2019. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
#1 fogamzásgátlót semmiképp sem szedjen, teljesen felborítja a hormonháztartást.
2019. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Akkor mit csinaljon szüljön majd 18 evesen gyereket? Az nem borítja fel a hormonhaztartasát? Vagy ajuljon le minden hónapban? 22 éve szedek. Semmi bajom nimcs tőle.
2019. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
54%
Alacsony vérnyomás és vashiány rátehet az egyébként is szar tünetekre. Nekem is így volt, szédültem, hánytam, görcsöltem stb. Mióta fogamzásgátlót szedek, elmúltak ezek a tünetek. Szerintem menj orvoshoz, ha nem is kezel gyógyszeresen de biztosan tud tanácsot adni hogy hogy kerüld el a tüneteket.
2019. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
A fogamzásgátló tabletta azért szünteti meg a tüneteket, mert onnantól kezdve se menstruáció sincs, se természetes ciklus... Csak elfedi a problémát, de nem oldja meg. Igyál kávét, attól nem esik le a vérnyomásod.
2019. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó te szuperokos vagy. Ez nem betegség így nem lehet meggyógyítani, csak a tüneteket kezelni amire pont szuper a fogamzásgátló. Napra pontosan jön meg, fele annyi ideig tart, és alig fog fájni a hasad és a vérzés mennyisége is csökken. Nekem pl. Kötelező szednem mert annyira fáj mikor megjön, hogy a munkámat sem tudnám ellátni még így is ki kell vennem egy nap szabit. Egyebként 1mhetet kéne amit sehol nem tolerálnának. Elképzelni nem tudom mit csinálnék ha nem volna tabletta. Úgy hogy ne szidd.
2019. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Egyebként meg miért baj ha nincs termeszet3s ciklusa? Természetes ciklusra akkor van szükseg ha valaki gyereket akar. Majd akkor abbahagyja. Egyebként meg kár szenvedni.
2019. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!