Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért okozhat véna tágulatot,...

Miért okozhat véna tágulatot, aranyeret a gésa golyó, ha engedik egy menstruációs kehely 10 órás viselését?

Figyelt kérdés
Mindkettő feszít, szorít, szétfeszít. Mármint valaki szeret gésa golyóval rohangálni naphosszat és arra mondják, hogy veszélyes, pedig amúgy nagyon sokan csinálják.

2019. máj. 9. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kehely azért jóval rugalmasabb. Amennyire szükséges kissé osszenyomja és helyén tartja a hüvely. Így nem fogja gátolni a vérkeringést.
2019. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feszít a kehely, legalábbis normális méretű nem.
2019. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor én lehet egy mérettel nagyobbat vásároltam, mert sajnos feszít egy 3-4 óra után, és igazából bent hagyom, de úgy azért várom már mikor lehet kiszedni, hogy megkönnyebbüljek. Azért a gésa golyók ám kisebbek, végig fogdostam az összeset a boltban és vannak puhábbak is, szóval látszatra még mindig nagyobb egy kehely körmérete, vagyis nekem nagyon úgy tűnik. Meg ki is próbáltam a golyót járás közben sem érzem, de a kelyhet amúgy igen, kicsit én igen, érzem, legalábbis azt érzem, hogy feszít.

Veszek egy kisebb kelyhet majd...


Na mindegy, elhiszem, ha nem árt, csak felmerült a kérdés :)

2019. máj. 10. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
A gésa golyót pedig miért hordják egész nap?! Tudtommal azzal gyakorlatokat kell csinálni, de biztos azt is limitált ideig. Bár nem próbáltam még soha, de ezt furcsállom, hogy valaki így mászkáljon
2019. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez nem hangzik jól, én soha nem érzek belőle semmit, szerintem nem is szabadna.
2019. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!