Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelyfertőzés...

Bakteriális hüvelyfertőzés esetén mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Sose volt még, nem fáj és nem is viszket mint a gomba. 1,5 hete bő hüvelyfolyásom kezdett lenni, nem tulajdonìtottam nagyobb dolgit mivel hüvelygyűrűt használnok 3 hòbapja és mellékhatásban benne van a bő hüvelyfolyás is. Viszont valami nincs rendben mert sárgás de ilyen jellegzetes halszaga nincsen. Hìvtam a nődokimat de 4 napja nem tudom elérni. Vettem kedden egy canesten tesztet ami kimutatja hogy gomba vagy bakteriális. Bakteriális fertőzésem van vettem is rá canestenbalance krémet amit 2 napja használok és mintha kevesebbszer és kevesebb folyásom is lenne amita használom.

Sajnos a dokimat még nem tudtam elérni hogy ilyenkor érdemes e elmennem hozzá.. viszont kicsit beparáztam mert a neten kicsit utána olvasgattam és sok helyen antibiotikumot ìrnak.

Ajjj annyira el vagyok keseredve hogy annyira odafigyelek és mégis elkaptam...ráadásul friss kapcsolatban vagyok és nagyon szégyenlem magam a párom előtt

Mit tehetnék még?

Valaki megisztaná velem aki már járt ìgy.

Mennyi idő a gyògyulása?


2019. máj. 9. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Kivárod a dokit és megbeszéled vele. Nem minden esetben adnak orális kezelést.


A párod előtt pedig nem kell szégyellni, főleg hogy simán a lábaid közé engeded. Most ez van, doki megvizsgál ír fel valamit ha szükséges és két hét múlva megint boldogan élhettek nemiéletet. Annyit csak kibír, ha pedig egy rossz szava is van a helyzetre legalább hamar kiderül, hogy komolyabb dolog esetén valószínűleg mégnagyobb gyökér.

2019. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi segített?
2023. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!