Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelyfertőzés...

Bakteriális hüvelyfertőzés kezelése?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ezzel küzdök, mivel sárgás halszagú folyásom van egy Ideje. Mivel még szűz vagyok, így nem szeretnék rögtön dokihoz szaladni, hanem megpróbálni itthon kezelni és ha nem sikerül csak akkor elmenni. Kinek mi vált be? A betadin hüvelykúpról jókat hallottam, vagy az csak gombásodás esetén használható? Légyszi csajok segítsetek:) köszönöm!
2018. jan. 7. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Inkább menj el dokihoz,ne próbálkozzál,mert csak többet árthatsz vele. Az nem baj,hogy még szűz vagy,de hidd el jobb szakemberhez menni!
2018. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Klion, de azt csak doki irjatja fel. En nem probalkoznek hazi modszerrel, tobbet artasz vele. A szuzeket nem vizsgalja "ugy" az orvos, mert nem lehet, csak egy palcat dug fel, nem hasznal kacsat, nekem is igy csinaltak, meg se erezni. (Jo ha felsz a vizsgalati helyzettol akkor edes mindegy mit csinal vagy nem csinal, de ne izgulj, a dokinak nem tudsz ujat mutatni, ot az erdekli meggyogyitson, neked pedig feltetelezem elsodleges celod, hogy meggyogyulj, akkor pedig muszaj lesz elmenni)
2018. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikum. De csak orvos írja fel. Miután megvizsgált. Lehet, hogy gomba amúgy az is csinál folyást. Ezt ki kéne tenyészteni.
2018. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Ha kifejezetten halszaga van a folyásodnak, akkor inkább bekteriális vaginózis lehet a háttérben. Erre sok esetben egy hüvelyflóra helyreállító kúp/kenőcs is megfelelő (Lactofeel, Vagilact, Vitagyn C, Mollio, Gynophilus).

Kevert hüvelyfertőzésekre a Betadine jó lehet, az is vény nélküli.

Én első körben megpróbálnék valami hüvelyflóra helyreállítást, és ha nem javul, akkor doki, kenetvétel, és az alapján ír gyógyszert.

2018. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!