Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú cikus egyik hónapról a...

Hosszú cikus egyik hónapról a másikra Tapasztaltatok ilyet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szép napot mindenkinek :)

A problémám a köbetkező:

Márciusban 1 éve, hogy letettem a fogamzásgátlót


Februárig 28-29 napos ciklusom volt, aztán az előző 45 naposra sikerült. Ebben a hónapban is már a 30. napon tartok és még csak most erősödött annyira az ovuteszt, hogy kb 2-3 nap múlva végre esedékes.


Voltam orvosnál, mert menstruáción kivül is mensis görcseim vannak a hónap minden napján.


Hétfőn is olyan szinten begörcsöltem, hogy csak azért nem kötöttünk ki az ügyeleten, mert nem tudtam megszólalni levegőt is alig kaptam.


Voltam vele orvosnál, csináltatott teljes vizelet és vérképet, de mikor visszavittem szinte rá sem nézett, visszaadta a papírt, s közölte, hogy tuti hormongond. 2 lehetőséget adott:

1. Ír fel fogamzásgátlót

2. Elviselem a fájdalmat, mer szerinte ez normális.



Bogyót azért nem szeretnék, mert dolgozunk a babán..


Volt valaki így? Nálatok mi volt a baj?

Tudtok valami tanácsot adni?



2019. máj. 12. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is össze-vissza jött meg. Drogériában lehet kapni ciklust beállító teakeveréket. Szerintem érdemes lenne kipróbálnod. Az ovu tesztek meg arra jók, hogy az ember ráhörcsöljön teljesen a baba témára. Szerintem par hónapig ne használd, ha 3-4 naponta együtt vagytok kb a pároddal simán sikerül stresszmentesen is a fogantatás. Sok sikert!
2019. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem a babatéma miatt ovu tesztelek, hanem az össze vissza ciklus miatt. Így tudom előre mikor jön meg és nem megy a fejtörés a 28.napon hogy vajon késik-e vagy hosszabb ciklus megint


Utánanézek a teának,köszi!



Ebben a hónapbanaz ovuteszt is fura volt.. Eddig szépen fokozatosan erősödött, most meg össze vissza ugrált az lh szint..

2019. máj. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!