Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kérjem meg anyukámat?...

Hogyan kérjem meg anyukámat? Mit fog csinálni az orvos?

Figyelt kérdés

Két hete volt mensim

Azóta is minden nap barnás- pirosas folyásom van sőt néha vér is jön mikor törlöm

Vagy pl tegnap a betét volt véres

Félek h mi a baj így el szeretnék menni nőgyógyászhoz

Hogyan mondjam el ezt a problémát anyumnak? Meg hogy vigyen el nőgyógyászhoz

Nagyon szégyenlős vagyok ilyen téren

17/L


2019. máj. 14. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ilyen egyszerűen mond el a problémát anyukádnak, mint ahogy itt nekünk leírtad. El fog vinni nőgyógyászhoz. A nőgyógyász kikérdez tőled mindent. Ha vaginálisan még nem vagy vizsgálható, úgy fizikailag nem fog megvizsgálni. Gondolom csinál egy ultrahang vizsgálatot.
2019. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem szeretnéd beavatni, szerintem egy sima vizsgálatra egyedül is elmehetsz
2019. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok

Bár tampont már használtam

2019. máj. 14. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Amiért nem vagy még 18 éves, így édesanyádnak joga van veled menni, joga van bemenni veled a vizsgálóba, ha ezt kéred, és én így tartanám ezt helyesnek. A nőgyógyász téged még nem vizsgálhat meg kézzel érintve.
2019. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is mehetsz, elmúltál 14,döntésképes vagy. Viszont, ha annyira szégyenlős vagy, keress női orvost.
2019. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Már egyedül elmehetsz nőgyógyászhoz.Mivel szégyenlős vagy probálj női orvost keresni,előtte könnyebb levetkőzni.Ez elég intim vizsgálat így anyukád vàrjon meg a váróba,ne menjen be az orvosi szobába,te magad is el tudod mondani az orvosnak,hogy mi a baj és a legtöbb orvosnál a szobába van a vizsgálóágy is.Ilyen intim vizsgálatot anyuka ne nézzen már vrgig,ott csak zavarna.Orvossal közöld hogy még szűz vagy és annak ellenére,hogy szűz vagy az orvos végbèlen és hüvyen keresztül is meg tud vizsgálni
2019. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!