Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek nagyon lenéző...

Szerintetek nagyon lenéző lesz velem a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és most fogok életemben elősször menni nőgyógyászhoz (gyógyszert írátni meg egy kis panasszal h mensi előtt mindig nagyon rosszul vagyok h nem e tudna valamit javasolni rá) de úgy h már nem vagyok szűz. (tudom h most sokan azzal fognak jönni h még fiatal vagyok hozzá de másfél éve voltam együtt a barátommal mikor először lefeküdtünk és azóta is még együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást) Na de most nem ez a lényeg. Hanem az h attól féllek h lenéző lesz velem h ilyen fiatalon (15 évesen) már nem vagyok szűz. Szerintetek ?? Nagyon ciki lessz ?? Kérlek segítsetek !!! Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 7. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz lenezo.

Nyilban nem helyesli magan velemenykent, hogy sexelsz, de azt viszont mint orvos tutira tamogatja, hogy legalabb vedekezni akarsz.

Es nem esetleg veletlen teherbe esni egy gumiszakadas miatt.

Es valoszinuleg nem te vagy az elso hasonlo koru aki majd megy hozza.

2010. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Mindenképp nagyon le fog nézni. Másképp meg sem tudná vizsgálni.
2010. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvostól függ. A miénk biztos lenézne...
2010. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, egyébként meg szard le. Hidd el, látott már sokkal "különlegesebb" eseteket is nálad.
2010. júl. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod. A mai világban az már "nem divat", hogy a lányok szűzek maradnak 18 éves korukig. Ez nem ellened szól, csak arra céloztam, hogy látott már hasonló eseteket és tényleg nem te leszel az egyetlen. Örülni fog, hogy gyógyszert íratni mész, nem abortuszra... egyébként 15 évesen mehetsz az ifjúsági nőgyógyászatra is. Lehet, hogy rosszul tudom, de átlagban 16 felett mennek rendes nődokihoz. Nem tudom merre laksz, de kórházakban általában van ilyen részlege is a nőgyógyászatnak. Érdeklődd meg szerintem.
2010. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat főként az utolsó válaszolónak 1000 köszönet. Kicsit sikerült megnyuktatnod.

Hát mifelénk szerintem nincs olyan mert itt a korház is nagyon borzalmas. De azért majd inkább megfogadom a tanácsod és megkérdezem a környékieket nincs e valahol ilyen. De amúgy az egyik ismerősöm fog beszerezni ehhez a nőgyógyászhoz akihez megyek és mondta neki h csak 15 éves vagyok de azt mondta a doki h az nem kortól függ. H ha valamit szeretnék megtudni vagy panaszom van akkor bátran mehetek hozzá. De én mégis féllek. :(

Mégegyszer nagyon köszi a választ. :)

2010. júl. 7. 04:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Igazán nincs mit köszönnöd :) Azt tudnám még ajánlani, hogy tényleg keresgélj a neten is akár "Ifjúsági nőgyógyászatot" a továbbiakban is. Ha esetleg kellemetlen lenne utána vagy bármi. Én 14 éves vagyok és természetesen szűz. 4-5 hónapja a háziorvosom elküldött a kórházba az ifjúsági nődokihoz. Én ragaszkodtam hozzá, hogy anyukám velem jőjjön. És ott derült ki, hogy az orvos nem csak ifjúsággal foglalkozik és idős nők is voltak ott. Ők csak lestek, hogy mit keresek én ott ilyen fiatalon, de az orvos meg a nővér mosolygott mikor bementem. Rajtam kívül volt még nagyon sok fiatal csaj, sőt szerintem voltak nálam fiatalabbak is, de nekem elég kellemetlen volt a szitu. Ha esetleg errefelé laknál, akkor jó dolgod lenne, mert én Miskolcon lakom. Itt vannak nagyon jó kórházak, a megyeiben speciel van ez a részleg. Ha nagyon messze vagy, akkor viszont nézz utána ;) örülök, hogy segíthettem^^
2010. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam semmi olyant itt a közelben amit ajánlottál nekem de beszereztek engem egy nagyon rendes nőgyógyászhoz és ma elmentem. Őszintén megmondom én arra számítottam h majd bunkó lessz velem meg minden de mikor bementen nagyon meglepődtem. Nagyon kedves volt velem és ami a legjobb abszolult nem fájt semmi amit csinált. Mielőtt belekezdett volna a vizsgálatba mindent elmagyarázott h mit h fog csinálni. Szóval szerencsére minden oké volt. Köszönöm a biztatásod talán ha te nem nyuktattál volna még midngi itthon paráznák és nem mernék elmenni hozzá. Szóval tényleg nagyon nagyon köszii. puszii
2010. júl. 15. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!