Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vegyek canestent?

Vegyek canestent?

Figyelt kérdés
Az a problemam hogy viszketek mar egy par napja ott lent nagyon. Es most mikor neztem lattam hogy a kis ajak es a nagy ajak tovenel beverzett es csip lehet azert mert vakartam es igy megbantottam. Lehet hogy gombas vagy ilyesmi? Feher folyasom is van de az szokott lenni. Regebben is viszketett de aztan elmult es most megint elojott. A kerdesem szoval az hogy miert johetett ez ki es hogy hogy apoljam? Van e esetleg itthoni modja vagy kell vennem valami kremet peldaul canestent? Koszonom a valaszokat elore is

2019. máj. 17. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász talán...ez még nem jutott eszedbe?
2019. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De igen csak, csak ha van orvos nelkuli megoldas akkor az is jo. De ha a canesten nem valna be megyek orvoshoz.
2019. máj. 17. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Elköltesz kb. 5ezret a gyógyszertárban minimum, ha nem gomba volt, akkor pedig még többet.

Sokkal egyszerűbb lenne orvossal megvizsgáltatni magad, aztán a diagnózis ismeretében máskor felismered, ha ugyanazok a tünetek jelentkeznek.

Így meg összekened magad mindennel amit találsz, de legközelebb sem fogod tudni biztosan, hogy mi a baj.

2019. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. De egy canesten 1000ft korul van es ha bejon akkor megoldottam ezzel. De ha nem valik be akkor utana megyek orvoshoz
2019. máj. 17. 23:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Betadine hüvelykúpot vegyél, 1000ft sincs. Kiírt mindent, legalább 7-10napig használd. Utőna hüv3lyflóra helyreállító.

Természetesen éjszakára tisztasági betét,mert mind foyik... Szex a kezelések alatt NO.

Napközbenre kenheted canestenel, kicsit könnnyiti a nappalokat viszketés terén, de éjszakára és visszatérő fertőzés esetén kell a kúp. Sőt akár szájon át szedhető gyógyszer, de azt csak nőgyógyász írhat fel.

2019. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*utána hüvelyflóra helyreállító
2019. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagyanyám szerint erre a legjobb a közönséges cickafark. ( a természetből, vagy a kereskedelemben kapható tea) 2-3 l vízben egy marékkal megfőzni teának , ezt hagyjuk lehülni megfelelő hőfokra és ülőfürdőd készítünk belőle. 20-30 perces kezelés még aznap csillapítja a viszketést. Szükség szerint ismételhető. A fürdő után ne töröljük a hüvelyt kendővel, cak szabadon hagyjuk megszáradni.


Esetleg a patikában kérdezz rá a Lactofeel gélre.

2019. máj. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyien szaladnak itt egyből orvoshoz, nem bánják... 😀
2019. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Betadine hüvelykúp hol nincs 1000 forint se? :D Én 1950-ért vettem pár napja...
2019. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat😊
2019. máj. 19. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!