Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titeket nem bosszant, hogy a...

Titeket nem bosszant, hogy a tb/eü hozzájárulás fizetése mellett fizetni kell a dokiknál? Többi lenn!

Figyelt kérdés
Nemrég fennakadtam rákszűrésen, HPV tipizálást kértek. Fizettem.. Megint fennakadtam, még rosszabb lelet, Cintec vizsgálat.. Fizettem.. Doki nyomul, hogy oltassam be magam.. Ugye nem két fillér.. Mindig vigyáztam magamra, az egészségemre, az életvitelemre. Mégis, a bűbánat tudja, hogy hogy, HPV 16, s valszeg komolyabb baj van már. Na, ugye, vonják a tb-t, adózol, mint állat, ha nincs jogviszonyod, fizeted az eü hozzájárulást.. Kötelezően. Az eü állapotokat már be se kell mutatnom.. S ezek mellett fizess egy halom pénzt még erre-arra.. Akinek nincs, az dögöljön meg? Vagy ne egyen? A tb miért nem állja ezeket, vagy egy részüket legalább? Lehet, nem jó kategória, de agyam eldobom..

2019. máj. 23. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén szólva nem tudom mi alapján megy, hogy valahol kell fizetni, valahol nem.
2019. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dúrva még leírni is, de ha nincs pénz megdöglesz.Én is voltam HPV pozitív. A SOTE-n fizettem a tesztért. Aztán fogtam és megittam ezüstkolloidot üvegszám és tünetmentes lettem. Ma meg a VIRANAX gyógygomba keveréket szedem biztos ami tuti alapon.
2019. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem bosszant és téged se kéne, hogy bosszantson.

Az egészségnél nincs értékesebb dolog, nem kéne sajnálnod rá semennyit sem.

Az pedig hogy két gyökérkezeléssel mész már a fogorvoshoz szintén elég húzós. Mit gondoltál elég lesz 20évente egyszer ránézni a fogadta aztán csókolom?

2019. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld. Egy a google-n sz*rrá dícsért fogászatra szoktam járni-ja, s nem húsz évente- ahol mindig azt mondták, hogy nem látnak lyukat. Nem fájt, csak néha-néha ézékeny volt hidegre. Aztán pár hete hirtelen elkezdett fájni, kiderült, hogy alulról lyukas. Ez a doki meg majdnem frászt kapott, szerint évek óta tartó folymat, látni kellett volna a másiknak, akihez jártam. Ennyi a a sztori.. Értem, hogy sz egészség a legfontosabb, de undorítónak tartom a dolgot..
2019. máj. 25. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!