Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyajegy probléma, lehet ez a...

Anyajegy probléma, lehet ez a rák előjele?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegy a mellkasomon nem nagy, kB. 2 mm átmérőjű.

Kb. két éve véletlen leégettem magam a napon, és még aznap éreztem, hogy v-i fura, vagyis fájt.

Tudom el kéne menni orvoshoz, de még nem vettem magamon erőt. Azóta is szokott fájni vagy szurkálni van amikor viszket, de más változást nem tapasztalok vele kapcsolatban, nem színeződött el nem is növekszik(mindig ellenőrzöm). Tudom, hogy az anyajegy egy nagyon kényes téma és ha nem vigyáz rá az ember el tud rákosodni, de amíg úgy látom, hogy nem változik a küllemén semmi, addig nem megyek dokihoz. Mit jelenthet a szurkálás és a többi?


2010. júl. 7. 14:18
 1/1 anonim válasza:

Szerintem menj el feltétlen orvoshoz. énis mindig járok ilyen külön erre specializált orvoshoz, mondjuk 10ezer forint, évente, de az egész testedet végignézik.

Nekem már leszedtek 2 anyajegyet ami nagyobb volt kicsivel mint a többi, és készülök nemsokára a harmadikra, de arra még aztmondták lehet várni.

Jobb megszabadulni, hidd el, nem vészes a mütét sem.

engem egyiknél altatak csak, másiknál nem, és semmit nem éreztem.

De nem biztos, hogy le kell venni, csak ha már olyan, de szerintem mindenképpen menj el, nem vesztesz vele semmit !!

De ha roszabb lesz akkor az nem jó, ne várj rá, mig bármi történik.

Hajrá ;)

Amugy föként azt nézd, hogy van-e udvara az anyajegynek!!!!

2010. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!