Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elvágott anyajegy nagy probléma?

Elvágott anyajegy nagy probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap este borotválkozásnál elvágtam az anyajegyemet a szám fölött. Nem túl nagy vágás leginkább csak felületi. Többen mondták, hogy begyógyul és nemkell izgulni. Szerintetek elmenjek vele bőrgyógyászhoz? nem szeretném leszedetni :(
2010. nov. 22. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem inkább nézesd meg bőrgyógyásszal,minthogy baj legyen.
2010. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!


aki azt mondta, hogy hagyd majd be gyógyul, az elég felelőtlen tanácsot adott!:S


az anyajegy el is rákosodhat, épp ezért kell vigyázni, hogy ne sérüljön meg! nézesd meg!!!


22L

2010. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
irány a bőrdoki, minél hamarabb. Nem tudom milyen anyajegyed van, de bizonyos fajtáknak elég minimális behatás is, hogy rosszindulatúvá váljanak.
2010. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Az elrákosodhat nem azt jelenti, hogy el is fog, kedves előzők!

Egyszerűen figyelni kell rá, hogy nem változik-e, de különben begyógyul, ha időd engedi dokival megnézetheted, de nem kell rögtön fejvesztve rohanni a kórházba...

2010. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%

miért mi az írtuk, hogy el fog rákosodni?? ne okoskodj már!


mi is épp azt írtuk, hogy el rákosodHAT!!

2010. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
el fog fertőzni!!
2010. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Csacsiság egy apró felületes sérüléssel orvoshoz rohanni, csak az idődet vesztegeted, meg fog gyógyulni pár nap alatt, nem attól rosszindulatú egy anyajegy hogy elvágtad egy picit egyszer.
2010. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!