Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy probléma, bajom eshet?

Anyajegy probléma, bajom eshet?

Figyelt kérdés

Az anyajegyem mellett közvetlenül volt egy pattanásom. Néhány napja kinyomtam, félek, hogy megsérült az anyajegy, mert fürdés után észrevettem, hogy van rajta egy aprócska seb.

Felhívtam a bőrgyógyászatot, hogy időpontot kérjek, de csak két hét múlva van olyan időpont, amikor el tudok menni és fogadni is tudnak.

Szerintetek addigra be is gyógyul? Vagy hogyan kezeljem addig, amíg nem jutok el a bőrgyógyászatra?

(Egyébként felhívtam az ügyeletet, ahol azt mondták, hogy ha így történt az elváltozás, akkor semmi okom a pánikra, helyre jön.) Mit gondoltok?


2011. márc. 10. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyre fog jönni.Ha megnyugtat menj el a bőrgyógyászhoz.De ilyentől nem szokott probléma lenni.
2011. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Ha az anyajegy sötétedik vastagodik, vagy durván sérül, az más. Naptól óvni.

2011. márc. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt már párszor olyan, hogy az anyajegyem szélénél nőtt pattanás, ettől az anyajegyem is kidudorodott. Szerintem erre a helyzetre is érvényes az aranyszabály: "ne piszkáld!":) én sosem nyúlok hozzá, megvárom míg magától elmúlik, pedig én is "imádok" nyomkodni:P eddig még nem volt belőle bajom, de utálom, mert így többet irritálódik az anyajegy, és nagyobb lehet az esély a bajra:S Nem sokára bejelentkezek bőrgyógyászhoz, (sajna nemcsak emiatt) mert az a tuti.
2011. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!