Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állhat valami gyulladás a...

Állhat valami gyulladás a háttérben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kedd óta észrevettem hogy bal oldalamon enyhén görcsöl a hasam, néha apró tű szúrásra utaló "fájdalmat" éreztem... Vártam hátha csak valamilyen görcs de nem múlt el... Aztán észre vettem hogy a hasam alsó bal oldala picit megvan puffadva vagy dagava... Szélgörcseim is vannak és nagyon aktívan mocorog a belem. Álhat e mögött petefészek gyulladás? Vagy ez esetleg valami bél rendszeri probléma lehet? Esetleg sérv? Nem annyira kellemetlen hogy ne tudjak dolgozni menni vagy végezni a dolgom de aggaszt...


Volt már valakinek ilyen?


Természetesen elmegyek orvoshoz jövőhéten


Válaszaitok előre is köszönöm



2019. máj. 25. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az idegesség miatti rossz emésztés szerintem ez csak egy sima emésztési zavar , gugolj le többször vagy emelgesd a lábad háton fekvésbe , óramutató irányába simogasd az alhasad ha nem múlik vegyél be espumizant , kerüld a puffasztó ételeket
2019. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudom mi lehet és hogy mért csak az egyik oldalam puffadt... Nagyon aggódon mert holnap lesz egy hete és nem múlt semmit se a puffadás bal oldalról hiába massziroztam vagy vettem be rá espumisant, no soat nem mult
2019. máj. 27. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
És azóta már jobb ? Nem lehet crohn betegség?
2019. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ment lejebb a puffadás de még mindig van gyanakszom hogy tényleg laktóz vagy valami tejszármazékra lehetek érzékeny... Vannak napok amikor lemegy teljesen... Viszont gasztróra és hasi uhra alsó hangon 2 hónapot kell várni
2019. jún. 8. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Jézusom és magánra nem tudsz menni? Legalább UH-ra.
2019. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!