Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Múlt hónapban kaptam 3 db...

Múlt hónapban kaptam 3 db szteroidos injekciót (derékfájás miatt), akkor 2 hetet késett és azóta meg az elmúlt hónapban kb.3-szor megjött.1-1 hét szünetekkel. Lehetséges, hogy az injekció kavart be ennyire? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy 2cm-es miómám is, de az eddig nem okozott vérzés zavart.
2019. máj. 27. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy a szteroid volt , menj el nőgyőgyászhoz lehet kapsz fogamzásgátlót ami vissza állítja a normális ciklust. 3 szteroid adag nem kevés nem is értem miért nem vették figyelembe azt hogy nő vagy érthető hogy megzavarodott a ciklusod.
2019. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna figyelembe venni, hogy nő? Semmi köze a nemhez a szteroidnak. Lehetnek mellékhatásai, de mindenkire másképp hat. Nőként sose zavarta meg a ciklusomat.
2019. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!