Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy hamarabb megjöjjön a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon fontos lenne, hogy holnap, legkésőbb holnap után megjöjjön a menstruációm. Alapvetően 12.-én kéne jönnie, de mindig van néhány napos csúszás ezzel kapcsolatban, szóval lehet, hogy akár 14.-én - 15.-én fog majd csak jönni. Fogamzásgátlót nem szedek, de biztos vagyok benne, hogy ezen kívül is van más megoldás a vérzés befolyásolására.


Légyszi, segítsetek, tényleg nagyon fontos lenne...


2019. ápr. 9. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet sem előre hozni, sem késleltetni. Olvass utána mi az a menstruáció, és felfogod te is, hogy nem a tested fog a programjaidhoz alkalmazkodni, hanem neked kell a testedhez.
2019. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozzál forró vizes fürdővel (azért nem égetővel), az alhasi vérbőség egy nappal előre hozhatja, ha már amúgy is meg akar jönni.
2019. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A forró fürdőt mindenképp kipróbálom. De milyen meleg legyen a víz és mennyi időt töltsek a vízben? Vagy ez így nincs kőbevésve?
2019. ápr. 9. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs az a jó pasi, nem jó fürdőhely, amiért érdemes összekuszálni a hormonjaidat. Később meglesz a böjtje. A hülye meg még asszisztál is hozzá, hogy a kérdezőnek később szr legyen. Gratulálok.
2019. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, szivi, van az alkalom, személy, akiért simán bevállasz akármit. ;)
2019. ápr. 9. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már éppen készülődik kifelé a vér, csak még nem tört ki, akkor nem kuszálódik semmi össze! Jól is néznénk ki, ha melegvízzel lehetne kuszálni!

Vagy egy fél órát, és elég melegben, de azért ne úgy, hogy összeégesd magad.

A kuszálósnak mondom, hogy én nem direkt akartam kuszálni, hanem az a tapasztalatom, hogy ha jó meleg fürdőt vettem, akkor egy nappal hamarabb megjött, de ez nem cél volt, hanem tapasztalat. És nem kuszálódtam össze.

2019. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meg nem jött meg, a meleg sós vízben fürdés eleg jó arányban szokott működni. Emellett a vörösbor (1-2 dl) fogyasztás kitágítja az ereket. Ez is jó lehet.
2019. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mizujs, bejött a tipp?
2019. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!